Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Aizpildiet lūdzu aptauju kvalifikācijas darbam!!! К списку тем

Aizpildiet lūdzu aptauju kvalifikācijas darbam!!!
Labdien! Esmu Banku Augstskolas studente. Lūdzu aizpildiet nelielu anketu par nodokļu pārskatu aizpildīšanā biežāk pieļautajām kļūdām un EDS sistēmas izmantošanu. Anketas dati tiks izmantoti apkopotā veidā kvalifikācijas darba pētnieciskās daļas izstrādei. Lai to aizpildītu, apmeklējiet:
https://docs.google.com/forms/d/112fNNPryIGRT4D3Ae4UKCcxQsj4cwV5yIM08is4JZGI/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link
Aleksandra21
Aleksandra21 03.05.2016 20:43
2 сообщения на сайте

Ответы (6)

Man uzreiz jautājums: Jus prāsiet par personīgi manām kļūdām vai visbiežāķiem,kas satopāmi EDS?
Jā man kļūdas vispār nav, vai kad reiz bija es telefoniski viss sarunāja ar VID darbinieku un izlaboju? Dazreiz kļūdas bija arī VID uzskaites sistēma? Kur to var atzīmēt?
Julijatim
Julijatim 03.05.2016 21:06
8799 сообщений на сайте
Piedodiet par liekiem mīkstinājumiem un garumzīmem -pēc gada pārskatu nodošanas vēlne to uzrakstīs!
Julijatim
Julijatim 03.05.2016 21:07
8799 сообщений на сайте
Izlabojiet izglītība - augstāka uz augstākā.
Japaina
Japaina 03.05.2016 21:11
10269 сообщений на сайте
Man uzreiz jautājums: Jus prāsiet par personīgi manām kļūdām vai visbiežāķiem,kas satopāmi EDS?
Jā man kļūdas vispār nav, vai kad reiz bija es telefoniski viss sarunāja ar VID darbinieku un izlaboju? Dazreiz kļūdas bija arī VID uzskaites sistēma? Kur to var atzīmēt?
Julijatim 03.05.2016 21:06
Es domāju tieši par Jūsu kļūdām, piemēram, ja Jūs vēlu saņemat kādu rēķinu, Jums ir jāpārtaisa PVN deklarācija, un tas arī it ka skaitās par kļūdu. Vai ar ko bija saistītas tas kļūdas, ko Jūs izlabojat pēc sarunāšanos ar VID darbinieku.
Aleksandra21
Aleksandra21 03.05.2016 23:01
2 сообщения на сайте
Ja grāmatvedis par vēlu saņem rēķinu, tad tā nav grāmatveža kļūda!
Am14
Am14 03.05.2016 23:35
385 сообщений на сайте
Piedodiet, Student, bet es tiešām nesaprotu, kādu pētījumu kvalifikācijas darbam var iegūt no šiem dīvainajiem un ne visai sakarīgajiem jautājumiem.
Andaz
Andaz 06.05.2016 10:10
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.