Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

DRN pasta aploksnēm К списку тем

DRN pasta aploksnēm
Labdien. Vai, ja prece tiek nosūtīta pircējam pa pastu, pasta aploksnēm un maisiņiem ir jāmaksā DRN?
1. Iepērkam pasta aploksnes un plastikāta maisiņus pasta sūtījumiem (tādus, kādus var redzēt jebkurā pasta nodaļā) no ES vairumtirgotāja. Pasta aploknsnes ir papīra ar plastikāta burbūļplēvi iekšpusē;
2. Nosūtam pa pastu (Latvijas Pasts) preces fiziskām personām uz ES (LV realizācijas nav).
Drushka
Drushka 30.11.2016 13:10
326 сообщений на сайте

Ответы (3)

Par aploksnēm nav dzirdēts, bet par maisiņiem gan parasti aprēķina un maksā DRN.
Aivars007
Aivars007 30.11.2016 13:11
26984 сообщения на сайте
Palasiet likumā par DRN par iepakojumu, kas ir izvests no LR teritorijas
Klvn2
Klvn2 30.11.2016 13:43
нет сообщений на сайте
Palasiet likumā par DRN par iepakojumu, kas ir izvests no LR teritorijas
Klvn2 30.11.2016 13:43
Atradu šādu pantu:
3.pants Nodokļa maksātāji
(1) Nodokļa maksātājs ir persona, kura:
2) pirmā Latvijas Republikas teritorijā (uzsvars uz LR TERITORIJĀ):
a) realizē videi kaitīgas preces vai preces iepakojumā

Un vēl:
27.pants
(11) Nodokļa maksātājs, kas videi kaitīgas preces vai preces iepakojumā realizē citai personai, kura tās izved no Latvijas Republikas teritorijas, un var dokumentāri pamatot attiecīgo videi kaitīgu preču vai preču iepakojumā izvešanu:
1) nodokli nemaksā, ja videi kaitīgu preču vai preču iepakojumā realizācija un izvešana notikusi vienā nodokļa maksāšanas periodā;
Vai šīs normas būtu pamats, lai nemaksātu nodokli, ja iepakojumu ar LP starpniecību nosūta uz ES (ir pamatojums-LP atskaites par katru sūtījumu ar adresi)?
Drushka
Drushka 30.11.2016 14:19
326 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.