Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Для новичков

Pārskats par debitoriem К списку тем

Pārskats par debitoriem
Man ir tads jautajums kursa darba: kur ir pieejama veidlapa Pārskats par debitoriem un kādam dokumentiem to pievieno? Vai tā ir saistoša uzńēmējiem un kāpēc?
Es atradu noteikumos, bet vińi zaude spēku, gada parskata un konsolideto gada parskata likumos nekur nav rakstits.parskatspar debitoriem tagad ir aktuals vai ne?
Tstepanenko
Tstepanenko 30.03.2017 22:51
7 сообщений на сайте

Ответы (4)

Un kā jums pašai (-am) liekas, vai tas varētu būt svarīgi, ja parādnieku uz vairākiem tūkstošiem un liela daļa no tiem "ilgi" nemaksā.
Vismaz novērtejot kada daļa no tiem nemaksā mēnesi, bet daļa - gadiem ilgi?
Mu-maija
Mu-maija 30.03.2017 23:45
15815 сообщений на сайте
Un kā jums pašai (-am) liekas, vai tas varētu būt svarīgi, ja parādnieku uz vairākiem tūkstošiem un liela daļa no tiem "ilgi" nemaksā.
Vismaz novērtejot kada daļa no tiem nemaksā mēnesi, bet daļa - gadiem ilgi?
Mu-maija 30.03.2017 23:45
Tstepanenko
Tstepanenko 31.03.2017 11:38
7 сообщений на сайте
Debitoru pārskats es to sapratu vairs bav aktuāls,agrāk to bija finanšu pārskatu sastādīšānas instrukcija nr.1 izdota saskańā ar likumu Par budžeta un finanšu vadību. 8 forma.pārskata gada beigās pirms saimnieciskā gada pārskata sastādīšabas iestāde veic inventarizāciju, šada inventarizācija jāveic Ari iestādes likvidācijas in reorganizācijas gadījumā, tad vajadzeja parskatu par debitoriem pievienot klat. Tad tagad nevajagbet ka at nodokłu parādiem budżeta iestades, tax Ari ir debitori.
Tstepanenko
Tstepanenko 31.03.2017 11:48
7 сообщений на сайте
Debitoru pārskats es to sapratu vairs bav aktuāls
Tstepanenko 31.03.2017 11:48
Debitoru pārskats ir aktuāls katru dienu. Tāpat kā kreditoru. Vai to sauc par pārskatu, vai atskaiti tam nav nozīmes. Nozīme ir šī dokumenta jēgai.
ārskata gada beigās pirms saimnieciskā gada pārskata sastādīšabas iestāde veic inventarizāciju,
Tstepanenko 31.03.2017 11:48
Inventarizācijas katrs veic pēc nepieciešamības, bet obligāti pārskata gada beigās.

Ja Jums interesē valsts un pašvaldību iestāžu grāmatvedība, tad tā arī jāuzraksta paš sākumā skaidri un visiem saprotami.
Andaz
Andaz 31.03.2017 13:45
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.