Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Трудовое законодательство, трудовые отношения. Охрана труда

Darbinieku noma К списку тем

Darbinieku noma
Labdien, netieku skaidrs varbūt varat palīdzēt.

Sekojoša lieta man MUN uzņēmumā A tiek plānota nesezona un tāpēc nebūs vajadzība pēc šiem darbiniekiem līdz augusta vidum. Laist vaļā viņus negribu, bet maksāt tikai lai saglabātu arī nevaru. Ir doma, ka šos darbiniekus es varētu iznomāt citam uzņēmumam B, kurš nav MUN uz sezonu līdz brīdim, kad viņi man būs vajadzīgi atkal. Es piestādu uzņēmumumam B rēķinu par darbaspēku un norēķinos ar saviem darbiniekiem. Uzņēmums B nodrošina visu darbam nepieciešamo maniem darbiniekiem. Jomas pilnīgi dažādas. Lasīju IIN likumu kur 17.2 rakstīts par to ka "pēc darījuma būtības var secināt, ka tā mērķis ir aizstāt darba tiesiskās attiecības ar cita veida tiesiskajām attiecībām, lai samazinātu par darbiniekiem budžetā maksājamā iedzīvotāju ienākuma nodokļa un valsts sociālās apdrošināšanas iemaksu apmēru". sakiet vai šis būtu tas gadījums? Vai iesakiet kā to var sakārtot pareizi
Flashm
Flashm 01.04.2017 21:34
1 сообщение на сайте

Ответы (3)

Vispirms paņemiet uz nomu grāmatvedi!
Aivareno
Aivareno 01.04.2017 21:57
6641 сообщение на сайте
Es piestādu uzņēmumumam B rēķinu par darbaspēku un norēķinos ar saviem darbiniekiem.
Flashm 01.04.2017 21:34
Kas, tie kādi vergi? Labāk iznomājiet pats sevi.
Japaina
Japaina 01.04.2017 23:31
10269 сообщений на сайте
http://www.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/242928-ja-mikrouznemuma-darbinieki-tiek-nodoti-cita-uznemuma-riciba-i/
Ilma
Ilma 02.04.2017 09:37
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.