Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

mazkapitāla sia alga К списку тем

mazkapitāla sia alga
Labdien. Man ir jautājums, es nodibināju SIA ar pamatkapitālu 1 eur. Uzņēmumā strādāju tikai es. Vai es varu pirmajā gadā nemaksāt sev minimālo algu, kamēr man nav pietiekamus ienākumus?
Viktorarvan
Viktorarvan 04.04.2017 17:05
8 сообщений на сайте

Ответы (4)

Var, bet nedrīkst.
Ja saimnieciskā darbība notiek, tātad - ir, kas to dara. Ja ir, kas dara, tātad - jābūt aprēķinātai algai un nodokļiem.

Gaidiet - tūliņ Jums metīsies palīgā un man oponēt, kā gan no tā visa var izvairīties, bet es uzskatu un vienmēr uzskatīšu, ka algas nodokļi ir jāmaksā visiem.
Andaz
Andaz 04.04.2017 17:08
27892 сообщения на сайте
Alga jāmaksā, bet ne obligāti minimālā, ja apgrozījums nepārsniedz 1900,- EUR mēnesī. Tad cik stundas faktiski strādājiet par tik maksajiet algu.
Ilma
Ilma 04.04.2017 17:33
30495 сообщений на сайте
Bet ja man mēneša apgrozījums mazāks par 1000-1500 eur?
Viktorarvan
Viktorarvan 04.04.2017 17:37
8 сообщений на сайте
Можно и не платить, если оборот меньше 1900 евро в месяц. Только должен быть не трудовой договор, а pilnvarojuma līgums.
Maija
Maija 04.04.2017 17:38
28223 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.