Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Jaunis UIN likums un uzkrātie zaudējumi К списку тем

Jaunis UIN likums un uzkrātie zaudējumi
Labdien, visiem!

Vai kāds var lūdzu palīdzēt ar padomu. Ar UIN strādāju nesen un nesaprotu vienu lietu. Jaunais UIN likums ar 2018.gadu- nav paredzēts nekas par uzkrātajiem UIN nodokļu zaudējumiem. Bilancē viņi neuzskaitās, bet atliktā nodokļa aprēķinā ir iekļauti. Es nesaprotu, kas man ar viņiem būs nākošgad jādara?
Evitakl
Evitakl 19.06.2017 17:37
126 сообщений на сайте

Ответы (5)

Так ещё никто не знает, Финмин думу думает.
Tt7
Tt7 19.06.2017 20:03
37863 сообщения на сайте
Aizrakstiet uz FM un pajautājiet pasts@fm.gov.lv
Andaz
Andaz 20.06.2017 08:10
27892 сообщения на сайте
Cik saprotu no pēdējās diskusijas kurā piedalījos, uzkrātie zaudējumi nebūs pārnesami
Darijamu
Darijamu 21.06.2017 10:19
221 сообщение на сайте
Cik saprotu no pēdējās diskusijas kurā piedalījos, uzkrātie zaudējumi nebūs pārnesami
Cik man zināms, būs pārnesami, tikai ierobežotā apjomā - ne 100%, kā līdz šim tas bija.
Aivars007
Aivars007 21.06.2017 11:23
26984 сообщения на сайте
Ja jau nodoklis nav aprēķināms deklarācijā, tad kam jums tie zaudējumi?
2017. gadu nodosiet "pa vecam", tālāk būs pārejas periods, kas būs aprakstīts likumā (dažu vecu priekšrocību izmantošana triju gadu laikā, ja nemaldos), tālāk - tikai bilances zaudējumi.
Un nav kur steigties, gaidiet likuma tekstu!
Mu-maija
Mu-maija 21.06.2017 18:42
15861 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.