Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Актуальная дискуссия

Ne par darbu_kursi_Starptautiskie finanšu pārskatu standarti К списку тем

Ne par darbu_kursi_Starptautiskie finanšu pārskatu standarti
Sveicināti, Kolēģi!

Man jautājums ne par darbu. Vai kāds ir mācījies Latvikon kursos "Starptautiskie finanšu pārskatu standarti"? Mani interesē atsauksmes.
Evitakl
Evitakl 27.09.2017 11:19
126 сообщений на сайте

Ответы (4)

Visur ir labi un ne īsti labi pasniedzēji. Atkarīgs pie kā trāpīsiet un kādu mērķi vēlaties sasniegt.
Svarīgāks ir cits - vai programma ir licencēta-akriditēta.
Es jau arī varu jums pastāstīt par šiem standartiem, bet nevaru izsniegt BUMAŽKU, kas apliecinās manas tiesības tādu kādam dot!
Mu-maija
Mu-maija 27.09.2017 11:27
15808 сообщений на сайте
Mani tomēr interesē arī bumažka. Ja nu jāaizbrauc no šejienes, būtu vismaz pierādījums, ka saprotu kaut ko arī no citu valstu grāmatvedības, bet protams, mani interesē arī tos apgūt netikai papīra dēļ..
Evitakl
Evitakl 27.09.2017 12:02
126 сообщений на сайте
Domāju, ka tādā gadījumā, ja vajadzīgs pierādījums ārzemēs, tad derīgāks vai nu vienas vai otras grāmatvežu asociācijas sertifikāts.
Andaz
Andaz 27.09.2017 13:22
27892 сообщения на сайте
Paldies Jums!
Evitakl
Evitakl 27.09.2017 13:24
126 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.