Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Для новичков

Pamatlīdzekļi pašnodarbinātajam К списку тем

Pamatlīdzekļi pašnodarbinātajam
Sveiki!
Vai kāds man var izskaidrot pamatlīdzekļu nolietojuma norakstīšanu, ja tas tiek turpināts lietot? Pēc mācību materiāliem sapratu, ka ja pamatlīdzekļu nolietojuma aprēķina uz nākamo taksācijas gadu paliek zem 71.14EUR, tad tas tiek norakstīts saimnieciskās darbības izdevumos, bet kur man jānorāda šie izdevumi? Vai tā būtu deklarācija? Un kā sakārtot šos papīrus? Vienkārši pamatlīdzekļu kartītē norādīt atlikušo vērtību un viss?

Esmu apjukusi un ceru uz Jūsu atsaucību. Paldies jau iepriekš.
L.strazdina
L.strazdina 12.12.2017 19:22
1 сообщение на сайте

Ответы (2)

Par kuru taksācijas gadu ir runa? Bet viennozīmīgi tas iet caur IIN gada deklarāciju. Vai līdzīgā gadījumā ar UIN maksātāju jums būtu skaidrs?
Ant_lv
Ant_lv 12.12.2017 23:30
3410 сообщений на сайте
https://www.vid.gov.lv/lv/informativie-un-metodiskie-materiali
VID metodiskais materiāls "Grāmatvedības kārtošana vienkāršā ieraksta sistēmā" 39.lpp Izdevumu precizēšana
Elita33
Elita33 13.12.2017 08:51
510 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.