Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pirmā PVN deklarācija pēc reģistrācijas VID pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā К списку тем

Pirmā PVN deklarācija pēc reģistrācijas VID pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā
Labdien,

Man ir jāsniedz pirmā PVN deklarācija un ir jautājums par priekšnodokļa atskaitīšanu. Uzņēmums ir reģistrēts, kā PVN maksātājs 08.12.2017, 01.12. ir saņemts rēķins par telpu nomu decembrī un 12.12. ir saņemts rēkins par komunāliem pakalpojumiem novembrī. Vai es pareizi saprotu, ka administratīvus izdevumus, kuri ir radušies pirms PVN registrācijas nevar iekļaut priekšnodoklī deklarācijā par decembri?

Paldies!
Oksanan
Oksanan 21.01.2018 18:49
1 сообщение на сайте

Ответы (1)

ES uzskatu ka rēķinu, ko saņemat par telpu nomu par decembri var sadalīt pēc kalendāra dienām un iekļaut priekšnodoklī summu no 08.12.2017 līdz 31.12.2017. Savukārt rēķinu kas saņemts 12.12.2017, bet par novembri, iekļaut PVN deklarācijā nedrīkst.
Elecbird
Elecbird 21.01.2018 19:17
2604 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.