Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

EDS nestrādā! К списку тем

EDS nestrādā!
Labdien,
vēl kādam šodien nedarbojas EDS? Rāda paziņojumu, ka "Lapas saturs ir novecojis. Lūdzu, atjaunojiet lapu un mēģiniet atkārtot darbību vēlreiz."
Jau 2h mēģinu tikt iekšā, nekāda atjaunošana nepalīdz. Un nav jau nekāda ārkārtas tehniskā atbalsta telefona VID, kuram piezvanīt, lai pārbauda. Brīvdienās jau kungi nestrādā, tikai darba tautai jāvergo, pat to nevar nodrošināt. Paziņojumu vismaz būtu uzlikuši 1.lapā, ka nedarbosies serveri. Tas būtu tā kā minimums, ko vajadzētu nodrošināt, ne?!
Saulite777
Saulite777 31.03.2018 11:59
224 сообщения на сайте

Ответы (5)

Tieku iekšā bez problēmām!
Aivareno
Aivareno 31.03.2018 12:02
6641 сообщение на сайте
Man arī ar EDS viss kartībā. Jums visdrīzāk ir nesaskaņotība datorā programmās.
Ilma
Ilma 31.03.2018 12:10
30495 сообщений на сайте
EDS strādā.
Japaina
Japaina 31.03.2018 12:24
10269 сообщений на сайте
Biju izmēģinājusi jau 2 pārlūkus, ar visu pārrestartu - EDS ziņa nepazuda. BET, restartējot datoru, arī EDS pamodās! Dažreiz līdz tikai hardcore metodes...

Labi, ka ir vismaz šajā forumā, kas morāli atbalstija. Paldies Jums, kolēģi, par to! Visiem priecīgas Lieldienas! Stipras olas un izturību! Īpaši visiem tiem, kas Lieldienās mēģina arī strādāt
Saulite777
Saulite777 31.03.2018 12:34
224 сообщения на сайте
Es zvanīju konsultācijā. Teica ka jātirīt cash.
es amēģināju un viss kārtībā. fuuuuu.
Nadezdatim
Nadezdatim 03.04.2018 10:27
131 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.