Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Система электронного декларирования (EDS)

2017.g UIN EDS nerēķina pareizi К списку тем

2017.g UIN EDS nerēķina pareizi
Nupat atkal EDS negrib ar mani sadarboties. Situācija: pieņemsim, ka uznēmumam bija aprēķināts UIN avanss 2017. gadam 120 eur, kas arī ir samaksāts. 2017.gadā veidojas PZA zaudējumi un arī nodokļu zaudējumi UIN deklarācijā. Manuprāt, šajā situācijā būtu jāmaksā 50 eur minimālais UIN, ko arī esmu paredzējusi PZA aprēķinā (jo nav neviena "attaisnojoša iemesla" minimālo UIN nemaksāt).
Problēma, ja savadu UIN deklarāciju un neieklikšķinu "piemērots minimālais UIN", tad UIN tiek aprēķināts 0. Varu apzvērēt, ka pagājušā nedēļā visiem šādiem uzņēmumiem 50 eur nodoklis uzradās arī bez jebkādiem maniem klikšķiem. Ja ieklikšķinu, tad kā minimālais nodoklis parādās nevis 50, bet gan tāds nodoklis, kāds bija pagājušā gadā -119 eur, izlabot šo skaitli nav iespējams, jo tas ir automātiski aprēķināts....
Vai es kaut ko daru nepareizi, vai arī kopš pagājušās nedēļas UIN aprēķins ir "uzlabots" ?
Ilzex
Ilzex 23.04.2018 18:12
2666 сообщений на сайте

Ответы (6)

Tur bija kaut kāds knifs, ja uzņēmumam realizācija bija lielāka par noteiktu ciparu, tad minimālais UIN nebija jāmaksā, kaut arī izskatās ka būtu jāmaksā. Uzticieties EDS.
Ilma
Ilma 23.04.2018 19:39
30495 сообщений на сайте
Realizācija diemžēl ir minimāla. Arī VSAOI nav maksāts. Man jau nekas nav pretī nodot bez minimālā UIN, bet kaut kad VID attapsies, liks labot deklarāciju, bet GP jau vairs navarēs izlabot, ja es no tā tos 50 eur būšu izņēmusi. Man ir pilnīga neizpratne, kā minimālais UIN var būt kāda cita summa nevis 50 eur. Ja man kāds cits to stāstītu, tad neticētu.
Ilzex
Ilzex 23.04.2018 19:51
2666 сообщений на сайте
Возможно, платились старые долги по налогам. Тогда нет 50 евро.
Albina
Albina 24.04.2018 09:51
64595 сообщений на сайте
Ilzex, man arī ta bija vienam SIA 2016.g. Aizrakstīju VID caur EDS un bija atbilde:

Jautājums - Iesniedzot Gada deklarāciju un UIN par 2016.g. rāda UIN - piemerots minimalais nodoklis - ir ieķeksēts. Taču minimalais nodoklis 50,- EUR neparadās. Ko darīt?

Atbilde- Ja Jūs ar apliekamo ienākumu >333 eiro domājiet nosegt pirmstaksācijas gadu zaudējumus, tad Jums 50,00 eiro nav jārēķina.
Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties
ar Žannu Mukāni, tālruņa Nr.67122374
Ilma
Ilma 24.04.2018 10:10
30495 сообщений на сайте
Iepriekšējā gadā bija UIN (pēc deklarācijas), līdz ar to nekādu veco zaudējumu nav. Ir samaksāts UIN avanss, tā summa ir lielāka nekā 50 eur. Pēc idejas, ja deklarācija rēķina korekti, tad ir jābūt vai nu 0 vai 50 (kaut arī veidlapai nebūtu jāpieļauj gadījums 0). Kā var būt jebkāds cits cipars, es nesaprotu.
Bet es šodien paskatīšos ar svaigu galvu, varbūt vakar biju pārstrādājusies.
Ilzex
Ilzex 24.04.2018 10:24
2666 сообщений на сайте
Šodien izņēmu ķeksi, parādījās beidzot ailīte, kurā prasīja pamatojumu, kādēļ. Ieliku ķeksi, parādījās mani cerētie 50 eur un vismaz šajā ziņā man ir laime
Ilzex
Ilzex 24.04.2018 11:03
2666 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.