Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Трудовое законодательство, трудовые отношения. Охрана труда

mainīga stundas likme К списку тем

mainīga stundas likme
Nevaru mātē gūglē atrast informāciju! Uztaisīju darbiniekiem pielikumu pie līguma (klientu apkalpošanas kritēriji). Ideja tāda -šobrīd visas pārdevējas saņem 3,5eur/stundā. Turpmāk katru mēnesi plānojam vērtēt pārdevējas pēc noteiktiem kritērijiem. Ja darbinieks visu ievēro utt tad stundas likme ir 4 eur/st, bet ja ir sūdzības vai nepilda darba pienākumus tad izmaksājam "veco algu" 3,5.
Kā man to atrunāt dokumentos? Rīkojumu taisīt?Līgumu labot? Kā tad būtu pareizi tas jāapraksta?
Madara.mezapuke
Madara.mezapuke 26.11.2018 11:25
2 сообщения на сайте

Ответы (2)

Чего только не придумают.
stundas likme -это плата за время на работе. для поощрения существует премиальная доплата. Как и за что её выплачивать или не выплачивать - дело работодателя. Вот про неё и надо сделать pielikumu pie līguma
Allda
Allda 26.11.2018 11:35
2909 сообщений на сайте
1. Vislabāk būtu, ja būtu Darba koplīgums. Un tajā - sadaļa "Prēmēšanas noteikumi (nolikums)".
2. Ja arī Darba koplīguma nav - vienalga jāizdod iekšējais dokuments "Prēmēšanas noteikumi (nolikums)".
3. Kā raksta Alda, tam nav nekāda sakara ar darba apmaksas stundas likmi. Izdomājiet kritērijus, pēc tiem arī piemaksājiet. Un nejauciet sū*** ar zafti!
Aivars007
Aivars007 26.11.2018 13:10
26981 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.