Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nesadalītā peļņa К списку тем

Nesadalītā peļņa
Labdien!
Līdz kuram gadam var sadalīt nesadalīto peļņu uz 31.12.2017. dividendēs maksājot 10%? Lasu Likumu,bet nevaru atrast skaidrojumu....
Kirsbauma
Kirsbauma 15.01.2019 11:09
1581 сообщение на сайте

Ответы (9)

Katram likumam ir pārejas noteikumi....
Mu-maija
Mu-maija 15.01.2019 11:11
15861 сообщение на сайте
Kirsbauma - ja pareizi atceros, Jūs esat grāmatvede. Vismaz šeit Jūsu vārds figurē ļoti bieži.
Brīnos, ka nesaprotat (vai nelasījāt).
Nesadalīto peļņu, kas bija uz 31.12.2017, var "pa vecam" dalīt 2018. un 2019.gadā.
Un vēl - nevis "dividendēs maksājot 10%" (tas ir murgs!), bet gan ieturot no tām iedzīvotāju ienākuma nodokli 10% apmērā un maksājot to valsts budžetā.
Tik daudz, kā terminus jau vajadzētu gan uzrakstīt pareizi un saprotami.
Aivars007
Aivars007 15.01.2019 11:26
26984 сообщения на сайте
Aivar,beidziet cepties....šodien trešā prognoze.....neesmu latviešu valodas skolotāja....savu naidu un dusmas izgāziet mežā........Jums par daudz dusmu sakrājies, savas negācijas paturiet pie sevis, sen jau esmu pensijā un Jūsu negācijas mani neietekmē, 45 darba gadi mani ir jau norūdījuši.....
Jauku dienu visiem un ar smaidu uz priekšu pa dzīvi.....
Kirsbauma
Kirsbauma 15.01.2019 12:05
1581 сообщение на сайте
Es ne cepos, ne dusmojos.
Es izsaku savu viedokli, kuru neviens "nediriģēs" - ne ar 45 gadu darba stāžu, ne arī ar lielāku darba stāžu.
Tieši šādu "ne latviešu valodas skolotāju" dēļ mums draud ar licencēšanu, ar sertifikāciju, tādu kā Jūs dēļ jāmaksā par obligāto apdrošināšanu utt.
Tāpēc jau esam tur, kur esam, ka visi nav "latviešu valodas skolotāji".
Grāmatvedei ar 45 gadu darba stāžu būtu jābūt lielam kaunam uzrakstīt "dividendēs maksājot 10%".
Var tikai Jūs pažēlot. Dusmoties nav nekāda vajadzība - ne Jūs man māsa, sieva vai māte.
Aivars007
Aivars007 15.01.2019 12:09
26984 сообщения на сайте
Nedod dievs ar tādu cilvēku kā Jūs sadzīvot, mani neuztrauc ne licencēšana, ne sertifikācija, apdrošināšanu maksāju no pirmās dienas.....kaunieties pats par savu raksturiņu un nemāciet citus.....jaunie jau sen vairs neapmeklē šo portālu, jo visus norejat, jo uzskatat sevi par ''dievu'''......nolaižaties no saviem augstumiem un aizejiet uz baznīcu.....būs labāks garastāvoklis un citiem nebojāsiet un pašam būs vieglāk dzīvot, nevajadzēs tik daudz negatīvās enerģijas....
Kirsbauma
Kirsbauma 15.01.2019 12:21
1581 сообщение на сайте
Дык затмение, однако, начинается..............
Tt7
Tt7 15.01.2019 12:26
37863 сообщения на сайте
100% Jūs esat kļūdījusies.

Man nav jākaunās, un Jūsu pamācības man kā zaķim stopsignāls.
Tas ļoti labi, ka Jūs nekas nesatrauc.
Mūsu valstī lielāko daļu sabiedrības nekas nesatrauc - ievēl Saeimā klaunus un pēc nedēļas pie Saeimas ēkas bauro "Atlaist Saeimu!" - it kā Saeimas deputāti no Mēness būtu atsūtīti, nevis pašu ievēlēti.

Ja "jaunie" manis dēļ neapmeklē šo portālu - iesaku Jums atvērt pašai savu portālu - speciāli "jaunajiem".
Tajā savā portālā Jūs varēsiet maksāt dividendēs gan 10%, gan ieturēt no algas 15% MUN, gan visu pārējo.
Un neviens Jums neaizrādīs, neviens nedusmosies, neviens "nenories" (neesmu gan šeit nevienu norējis). To, ka patiesība kož acīs, ne es izdomāju, un es arī nevaru to mainīt. Tas tā ir bijis visos laikos, un tas tā ir joprojām.
Es sevi neuzskatu par Dievu, bet speciāli Jums - vārdu Dievs vienmēr raksta ar lielo burtu.
Baznīcā zināšanas grāmatvedībā neuzlabosim. Un, ja esat cītīga Baznīcas apmeklētāja, tad Jums bija jāzina "Ja Tev iesit pa vienu vaigu, pagriez arī otru...".
Ja jutāties apvainota un aizvainota, varējāt taču "pagriezt otru vaigu", ja jau pieminējāt Baznīcu.
Esmu runājis.
Aivars007
Aivars007 15.01.2019 12:31
26984 сообщения на сайте
Pats klaunus ievēlēji un atkal esi neapmierināts....vai vispār kaut kas pozitīvs Jūsu dzīvē arī ir, vai tikai negācijās dzīvojat ? Diskutēt ar Jums beidzu, jo Jūsu domas nav tā vērtas, lai ar Jums diskutētu, neko sakarīgu pateikt bez apvainojumiem un uzbrukumiem nemākat...
Kirsbauma
Kirsbauma 15.01.2019 14:05
1581 сообщение на сайте
Es personīgi nevienu klaunu neievēlēju.
Par ko es balsoju - tā ir tikai un vienīgi mana darīšana.

Un es ar Jums nediskutēju - tikai atbildu uz Jūsu nepamatotajiem apvainojumiem.
Neatbildēt - tas nozīmētu Jums piekrist.

Nevienam neesmu vēl uzbrucis.
Jums derētu izvēlēties vārdus savās "diskusijās".
Acīmredzot, 45 gadu darba stāžs grāmatvedībā Jums ir būtiski traucējis saprast daudzus vārdus latviešu valodā, tajā skaitā grāmatvedības un nodokļu terminus.
Lai Jums jauka diena! Jūs esat jauks cilvēks.
Aivars007
Aivars007 15.01.2019 14:12
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.