Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Актуальная дискуссия

nepieciešami konsultācijas pakalpojumi К списку тем

nepieciešami konsultācijas pakalpojumi
Labdien,
iesakiet lūdzu kādu uzņēmumu, kas sniedz konsultācijas grāmatvežiem, kā konkrētajā situācijā pareizi sakārtot lietas.
Varbūt no pieredzes esat pie kāda uzņēmuma vērsušies, es pieņemu, ka neesmu vienīgā, kurai ir šāda situācija un nezinu atbildi, tapēc labprāt konsultētos ar zinošākiem speciālistiem.
Paldies
Lasesanda
Lasesanda 03.04.2019 11:41
2 сообщения на сайте

Ответы (3)

Jebkurš no šī foruma lietotājiem ar to nodarbojas.
Kādu tieši konsultāciju Jums vajag?
Vai Jūs pati esat grāmatvede?
Ko tieši nesaprotat?
Aivars007
Aivars007 03.04.2019 12:16
26981 сообщение на сайте
Labdien Aivar,
paldies, jebkurš foruma komentārs gan nederēs. Gribu lai cilvēks(uzņēmums) ir ieinteresēts konsultēt un izskaidrot man kā un kapēc, un ieintersēts cilvēks var būt tikai tad, ja tas notiek par atlīdzību. Es domāju Jūs saprotat. Man vajadzētu personīgu tikšanos.
Vai Jūs piedāvājat šādu opciju?
Jā, esmu grāmatvede
Lasesanda
Lasesanda 03.04.2019 12:38
2 сообщения на сайте
Diemžēl, nevarēšu palīdzēt, nezinot kādos tieši jautājumos Jūs vēlaties konsultēties.
Es arī neesmu nekāds guru, kurš zina atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem.
Ja nepieciešams tikai sakārtot lietas, jāņem talkā Lietu nomenklatūra.
Aivars007
Aivars007 03.04.2019 14:27
26981 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.