Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Система электронного декларирования (EDS)

2018.gads EDS IIN gada deklarācijā sākas ar 02.01.2018 К списку тем

2018.gads EDS IIN gada deklarācijā sākas ar 02.01.2018
Labvakar, kolēģi! Šodien EDS saskāros ar problēmu, ka 01.01.2018. izrakstīto attaisnojuma čeku par medicīniskajiem pakalpojumiem nevar pievienot IIN gada deklarācijā D4 pielikumā, jo EDS rāda, ka tā ir kļūda, jo 01.01.2018. neesot pārskata periodā iekļaujamais datums, līdz ar to IIN gada deklarāciju nevaru iesniegt. Piezvanīju VID- gaidīju 10 minūtes līdz kāds konsultants atbildēja- ieteica izlabot datumu uz 02.01.2018. Kur loģika? Liekas, ka par EDS sakārtošanu maksājam mēs visi- ar saviem samaksātajiem nodokļiem.... bet lūk rezultāts! Arī ar pārskatā par darījumu apliecinošo kvīšu izlietojumu- EDS parādījusies 3.ailīte- kvīšu izrakstīšanas datums- VID telefoniski teica- EDS kļūda! Lai to nepildot! Nu tās, protams, ir tikai manas pārdomas, kur paliek EDS pārveidošanā, izveidošanā un visās citās ... šanās EDS ieguldītā nauda??? VID strādā tieši tik labi, lai varētu sākt ārpakalpojumu grāmatvežu licencēšanu- pārskata gads vienā gadījumā ir 01.01.2018., bet citā deklarācijā no 02.01.2018.! It kā sīkums, bet traucē strādāt un liek aizdomāties par VID darbinieku kompetenci- nu vismaz to darbinieku, kuri dod uzdevumus EDS atskaišu veidošanā. Un vēl- vai Jums liekas normāla GP aizpildīšana? Runa ir par teksta sadaļām. To visu taču reāli var speciāli nesarežģīt, nelikt atkārtot, to, kas jau tāpat tiek pievienots.
Capins
Capins 29.04.2019 20:44
5 сообщений на сайте

Ответы (6)

Mūsu VID strādā par visiem labāk.
Kad publiski aicināju piebiedroties vēstulei un vizītei pie VID ĢD, lai runātu par šiem jautājumiem, man atsaucās 3 !!! kolēģi.
Visiem viss ir labi.
Aivars007
Aivars007 29.04.2019 22:41
26981 сообщение на сайте
Aivar, mazāk gānītos un apsaukātu ne tik kompetentos kolēģus - būtu vairāk viedokļu un noteikti varētu atrast ko noderīgu. Tā ka nav ko pukstēt par zemu atsaucību.
Aquitania
Aquitania 02.05.2019 09:44
80 сообщений на сайте
Citiem vārdiem sakot - Jūs man piedāvājat ar sajūsmu iekļauties 90 %-os.
Lika pagaidīt, Mildiņ!

Tas, ka Jums visiem taisnība acīs kož, tā ir jūsu problēma - ne manējā.
Es strādāju un daru savu darbu, man nav ne stulbu jautājumu, ne problēmu.
Jūs paši pukstat, un kad kāds vēlas palīdzēt, arī to jums nevajag.
Kaut ātrāk sāktos tās visas sertifikācijas, licencēšanas un viss pārējais.
Tad vismaz būtu kaut kādas cerības, ka visas kazas, kuras tagad sauc sevi par grāmatvedēm, atgrieztos aplokos un ganībās.
Aivars007
Aivars007 02.05.2019 10:56
26981 сообщение на сайте
Aivar, man ir kauns par Jūsu uzvedību.
Aquitania
Aquitania 02.05.2019 13:09
80 сообщений на сайте
Man gan nav šāda kauna.
Nebiju mājās, kad dalīja to kaunu, par kuru Jūs rakstāt.
Tāpēc jau mūsu valsts ir tādā pak***, ka visiem "kauns"...
Kaunieties vien arī turpmāk, un gaidiet, kad Jums "ādu pār acīm nomauks" tie, kuri par kaunu neko nav dzirdējuši...
Aivars007
Aivars007 02.05.2019 14:21
26981 сообщение на сайте
No šīs pašas sērijas - par kaunu.
Varbūt nokauniniet jēkabpiliešus, kuri par deputātu ievēlēja tādu lopu, kurš dzērumā sabiedriskā vietā (spēļu zālē) nokārtoja dabiskās vajadzības.
Vajag varēt tādā lopā piedzerties. To vajag prast.
Ar to vēl nepietika - piedevām vēl šajās dienās šo lopu ievēlēja par domes priekšsēdētāju.
Arī laikam tiem vēlētājiem "kauns" - neievēlēt...
Teikšu atklāti - neesmu augstās domās par šādiem manis kauninātājiem - tikai tāpēc, ka patiesība acīs kož.

Varbūt Cleo zinās stāstīt plašāk - kuram tur Jēkabpilī ir kauns, un kuram tā nav.
Aivars007
Aivars007 02.05.2019 14:25
26981 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.