Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Atteikšanās no MUN -neizmaksātās algas К списку тем

Atteikšanās no MUN -neizmaksātās algas
Labdien!Šobrīd uzņēmums ir MUN statusā. Plānoju gada beigās atteikties no MUN. Palikšu parastais SIA, ne PVN maksātājs. Maksāšu tikai algas nodokļus. Uz gada beigām jūtu, ka ienākumi nebūs pieteikami lieli, lai nosegtu izdevumus un algas. Vai es uz gada beigām varu atstāt aprēķinātas, bet neizmaksātas algas. Sanāk, ka 2160 EUR uz gada beigām būs bilancē K56100 (norēķini par darba algu). Neizmaksātā alga būs vienīgajam īpašniekam, darbiniekam, valdes loceklim, ja tas ko maina. Jautājums ir, vai, ja es 2020 gadā neesot vairs MUN statusā, varēšu šo algu izmaksāt bez nodokļu uzrēķina? Paldies!
Sa223
Sa223 29.10.2019 10:13
4 сообщения на сайте

Ответы (5)

Šis ir mans viedoklis, taču ja aprēķinājāt algas pareizi, esot MUN statusā, un samaksājāt par šo periodu nodokli no apgrozījuma korekti, tad nevar būt nekādu šķēršļu šo algu izmaksai vēlāk.
Aivareno
Aivareno 29.10.2019 11:04
6641 сообщение на сайте
Pilnīgi piekrītu Aivareno viedoklim. Savadāk nemaz nevar būt.
Ilma
Ilma 29.10.2019 14:18
30495 сообщений на сайте
Pilnīgi piekrītu Aivareno viedoklim. Savadāk nemaz nevar būt.
Ilma 29.10.2019 14:18
Es savukārt piekrītu abiem augstāk minētajiem viedokļiem.
Vienīgi - citādi var gan būt - var nodokli nesamaksāt (ja pārsniegts limits), var deklarācijā neiekļaut... visu ko var...
Aivars007
Aivars007 29.10.2019 14:23
26984 сообщения на сайте
Paldies par jūsu viedokļiem. Nodokļi tiks nomaksāti, ar algu aprēķiniem viss kārtībā. Gribēju pārliecināties vai nav kas palaists garām.
Sa223
Sa223 29.10.2019 15:16
4 сообщения на сайте
To nevar nosaukt par viedokli, tā ir sena grāmatvedības uzskaites likumība par kreditoru uzskaiti.
Ilma
Ilma 30.10.2019 09:12
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.