Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Оформление бухгалтерских и товарных документов, устройства регистрации платежей. Документы, удостоверяющие сделки

POS terminala atskaites - mazie čekiņi К списку тем

POS terminala atskaites - mazie čekiņi
Ko jūs darat ar visiem šiem mazajiem papīrīšiem? Man ir bankas izdruka par nto, ka nauda kontā ienāk par termināliem , bet ko fiziski darīt ar visiem kurus izsniedz aparāts par katru norēķinu? Vai vnk hronoloģiski salikt kādā mapē?

p.s. man to ir nenormāli daudz.

paldies
Rumbinja
Rumbinja 11.11.2019 13:09
1000 сообщений на сайте

Ответы (11)

Vai vnk hronoloģiski salikt kādā mapē?
Rumbinja 11.11.2019 13:09
Esmu tā kādreiz darījis.
Taču šobrīd ir termināli, kuri atskaiti papīra formātā neizsniedz, tikai elektroniski.
Aivareno
Aivareno 11.11.2019 13:38
6641 сообщение на сайте
Es kādreiz tos vācu, brošēju (ar lentu apkārt) pa pusmēnesi (vairāk nevarēja apjoma dēļ), nodevu glabāšanā.
Katra diena bija sakniedēta atsevišķi.
Tagad vairs nē.
Kur veikals tos liek, neesmu interesējies.
Grāmatvedībā man tie nav vajadzīgi.
Pie kases ordera pielīmēju tikai 2 čekus - dienas kopsavilkumu pa kartēm un skaidras naudas kopsavilkumu.
Aivars007
Aivars007 11.11.2019 14:37
26981 сообщение на сайте
Sakniedēti pa dienām un samesti lielā kastē arhīvā. Kad kaste pilna, ņem nākamo.
_susurs_
_susurs_ 11.11.2019 14:49
831 сообщение на сайте
Продавцы клеят на лист А4 по дням, один день= все чеки друг на друга клеятся, как в журнале ЭКА.
сверху даты, снизу сумма по чекам.
Иногда нужны чеки для проверки, косячат на ЭКА с особым цинизмом, у нас много разных видов безналички.
И несколько раз нам не перечисляли деньги, обращались в фёстдату, отправляли копию чека, без чека никто ничего не вернет.
Iriss
Iriss 11.11.2019 14:50
12891 сообщение на сайте
POS terminala atskaites клеют вместе с Z -отчётом в журнал, одновременно проверяя суммы расчётов по картам .
Маленькие чеки с терминала продавцы складывают отдельно, за месяц набирается целая коробка. Если суммы в отчёте POS терминала и в Z -отчёте отличаются, ищут тот чек, который дал разницу.
Однажды чек POS терминала попросили в полиции, кто-то чужой картой расплатился в магазине.
Allda
Allda 11.11.2019 15:03
2909 сообщений на сайте
POS terminala atskaites клеют вместе с Z -отчётом в журнал, одновременно проверяя суммы расчётов по картам .
Маленькие чеки с терминала продавцы складывают отдельно, за месяц набирается целая коробка. Если суммы в отчёте POS терминала и в Z -отчёте отличаются, ищут тот чек, который дал разницу.
Однажды чек POS терминала попросили в полиции, кто-то чужой картой расплатился в магазине.
Allda 11.11.2019 15:03
Jā, pirms 10 gadiem, es kā veikala vadītājs ar to čeku netikai uz policiju gāju, bet arī uz tiesu, policijai atļāvu tikai nokopēt, oriģinālu uzrādīju tiesai.
Oscar
Oscar 11.11.2019 22:51
нет сообщений на сайте
Labdien!
Varat lūdzu padalīties pieredzē, man darbā tiks uzlikts kases aparāts un pos terminālis. Skaidras naudas nebūs, tikai darījumi ar karti,
vai X atskaiet šjā gadījumā ir jādrukā?
Žurnālā tiks līmēta Z atskaite un atskaite no POS termināļa?
varbūt kādam ir lietotāju dokumentos kāds nolikums, vai kāds dokuments par kases aparātu, pos termināli, es to varētu lejupielādēt.
Knopka2204
Knopka2204 13.11.2019 11:55
20 сообщений на сайте
Visiem paldies! Likšu kā līdz šim vnk vienā kastē.
Rumbinja
Rumbinja 13.11.2019 13:47
1000 сообщений на сайте
X var drukāt, cik gribas.
Ant_lv
Ant_lv 13.11.2019 20:07
3404 сообщения на сайте
Visiem paldies! Likšu kā līdz šim vnk vienā kastē.
Rumbinja 13.11.2019 13:47
Ir atļauts likt arī vairākās kastēs.
VIDam nav pretenziju.
Aivars007
Aivars007 13.11.2019 21:51
26981 сообщение на сайте
Īsti nesaprotu šis likšanas kastē jēgu.
1. dienas EKA atskaite salīdzināta ar POS aparāta atskaiti
2 Bankā ienākusī nauda pa POS temināliem salīdzināta ar EKA darījumu summu.
Grāmatvedības uzskaites reģistrā pierādāms ka EKA reģistrētie darījumi ar maksāšanas līdzekli " karte" sakrīt ar bankā ienākušo naudu ( mēneša beigu atlikums - pēdējā(jo) datumu darījumu ienāk bankā nākoša mēnesī.
Savā laikā pārbaudē nācās inspektoram pierādīt šo informāciju . Arī šai gadījumā skatījās un par pilnu ņēma tikai tikai bankas konta izrakstā reģistrētos naudas saņemšanas faktus.
POS termināla čekiņiem ir pielietojamība līdz brīdim kad bankas kontā tiek saņemta visa nauda . ( gadījumos ja veidojas nesaprotamas starpības)
Ar to brīdi kad nauda kontā- pos termināla izdrukātiem čekiem ir makulatūras vērtība( vismaz manās acīs)
Guntagermane
Guntagermane 28.11.2019 14:00
1303 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.