Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Ieguldījumu atlīdzināšana К списку тем

Ieguldījumu atlīdzināšana
Labdien, cien. kolēģi! Lūdzu sniedziet padomu... mūsu uzņēmums, LAD projekta ietvarā, ieguldīja līdzekļus īrētā ēkā (līgums to atļāva un PVN bija revers). Šogad līgumam beidzās termiņš, bet pagaidām ir panākta vienošanās līguma termiņa pagarinājumam vēl uz 1. gadu un esam vienojušies ar Izīrētāju, ka daļa no ieguldījumiem mums tiek kompensēta - līgumā skan - "Ieguldījumi, kas tiks atlīdzināti". Pēc līguma noteikumiem man mēneša laikā ir jāizraksta uz pilnu summu rēķins (un summa priekš mūsu uzņēmuma ir liela). Jautājums - vai man rēķins jāieraksta ar PVN? Piebilde - šī atlīdzināmā summa mums netiks uzreiz apmaksāta, bet neliela daļa dzēsīsies no savukārt mums izrakstītajiem īres rēķiniem gada laikā un atlikusī lielākā daļa paliek vēl neziņā - atkarībā no tā kas ar ēku notiks pēc gada - mēs izpirksim... mēs izvāksimies ... Paldies.
Janija
Janija 09.12.2019 13:34
331 сообщение на сайте

Ответы (3)

Publicējiet līgumu par ieguldījumiem.
Gaišreģi te parādīsies tikai ceturtdien.
Aivars007
Aivars007 09.12.2019 15:40
26984 сообщения на сайте
....Gaišreģi te parādīsies tikai ceturtdien.
Aivars007 09.12.2019 15:40
Neparādīsies! Man nebūs laika.
Andaz
Andaz 09.12.2019 16:14
27892 сообщения на сайте
Tad nu gan neraža!
Aivars007
Aivars007 09.12.2019 17:41
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.