Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

2019.gada deklarācija - attaisnotie izdevumi К списку тем

2019.gada deklarācija - attaisnotie izdevumi
Labrīt visiem lietainajā svētdienā! Līst kā pa Jāņiem, man viss siens salīs, nepaspēju savest šķūnī.

Kolēģi! Uzmanieties!
EDSā attaisnojuma dokumentos nav visu elektronisko kvīšu.
Daudzas medicīnas iestādes jautāja - vai Jums vajag drukāt kvīti, jo mēs tāpat to uz EDS nosūtām?
Un... man pašam EDSā ir tikai viena!!! e-kvīts. Vajadzēja būt vismaz 30. Paldies Dievam, man ir arī papīra veidā šīs kvītis. Bet daudzi cilvēki noticēja jaunajai kārtībai un kvīti neņēma. Pārliecībā, ka viss jau būs.
Bet ir tā kā vienmēr - piemēram, ja Rīgā uzsnieg sniegs, tā vienmēr ir dabas katastrofa.

Arī šajā jomā sāksies jautrības.
Man ir informācija, ka kādam cilvēkam EDSā deklarācijai ir pievienotas e-kvītis no medicīnas iestādes, kurā šis cilvēks nekad kāju nav spēris.
Visu laiku ar savām IT sistēmām Latvija skrēja pa priekšu lokomotīvei.
Nu jau būs kosmosā uzskrējusi. Man ir aizdomas, ka skandāls būs milzīgs. Gaidīsim! Ne dienu bez jautrības!
Aivars007
Aivars007 01.03.2020 09:41
26981 сообщение на сайте

Ответы (64)

Tādā gadījumā viņiem ir PIENĀKUMS UZREIZ IZSNIEGT DARĪJUMU APLIECINOŠU DOKUMENTU saviem klientiem nekavējoties pēc apmaksas veikšanas viņu IESTĀDES KASĒ!

Neesmu rakstījis to, ka kvīts netiktu izsniegta.
Stāsts ir par to, ka kvītī ir atzīme "Informācija nosūtīta VID: Jā".
Taču VIDā par šo kvīti ir tikai datums, kvīts No. un iekasētā summa.
Nu tak skaidrs, -> tas bija kā replika uz šo ... "EDSā attaisnojuma dokumentos nav visu elektronisko kvīšu."(c)..., jo sanāk, ka beigās VID nemaz nav saņēmis personalizētas kvītis, bet kopmaisu čupā un tagad cilvēkiem jāčāpo pakaļ pēc papīra, ja grib saņemt pārmaksāto naudu>!
Leda
Leda 06.03.2020 19:09
128 сообщений на сайте
Info no VID par EDS (20.02.2020.):
"Nodrošināta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīcībā esošās informācijas par e-kvītīm, kas izrakstītas veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju iestādēs par attaisnotajiem ārstnieciskajiem pakalpojumiem, automātiskā pielasīšana Gada ienākumu deklarācijā par 2019.gadu

1. e-kvīšu dati Gada ienākumu deklarācijā tiek pielasīti tiem nodokļu maksātājiem (deklarācijas iesniedzējiem), kas ir ārstnieciskā pakalpojuma saņēmēji, un IR devuši atļauju pakalpojuma sniedzējam datus par saņemto pakalpojumu nosūtīt VID;
...."
Leda
Leda 06.03.2020 19:22
128 сообщений на сайте
Piebildīšu tikai vienu - viņi visi tur ir sap*** savā meistarībā.
Tēlo pārgudros, faktiski - duraki, un rezultātā muļķo tautu.
Aivars007
Aivars007 06.03.2020 21:20
26981 сообщение на сайте
Piebildīšu tikai vienu - viņi visi tur ir sap*** savā meistarībā.
Tēlo pārgudros, faktiski - duraki, un rezultātā muļķo tautu.
Aivars007 06.03.2020 21:20
Jo tauta ir neizglītotāka, jo viņi gudrāk izskatās!
Aivareno
Aivareno 07.03.2020 00:48
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.