Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

aizņēmums no uzņēmuma īpašnieka К списку тем

aizņēmums no uzņēmuma īpašnieka
Es pareizi saprotu, ka ja uzņēmums aizņemas no īpašnieka (fiziska persona) naudu bez procentiem, tad nekādi nodokļi, ne UIN ne IIN nevienai pusei nerodas?
_susurs_
_susurs_ 11.06.2020 11:17
831 сообщение на сайте

Ответы (5)

Правильно
Albina
Albina 11.06.2020 11:36
64594 сообщения на сайте
Vai minētais darījums (aizņēmums no uzņēmuma īpašnieka) netiek klasificēts kā darījums ar saistītu personu? Plus darījuma atbilstība tirgus cenām?
Denzel
Denzel 11.06.2020 13:23
301 сообщение на сайте
Fiziskai personai nav pienākuma pelnīt, ja aizdod naudu. Gribu nosaku %%, negribu - nenosaku!
Taču ja juridiskā persona maksās šos procentus, tad fiz.personairodas IIN, bet juriskai - drīkst jautāt par saistību ar devēju un procentu summu....
Mu-maija
Mu-maija 11.06.2020 13:53
15810 сообщений на сайте
Mans jautājums - tieši "skatoties" no uzņēmuma puses.
Gadījumā, ja uzņēmums aizņemas no kredītiestādes - %% ir.
Aizņemoties no fiz.personas-īpašnieka (kā tas teikts autora jautājumā) - %% nav.

Sanāk, ka darījumā ar saistītu personu, piemērotā cena neatbilst tirgus līmenim (transfertcenas)????
Denzel
Denzel 11.06.2020 14:25
301 сообщение на сайте
Рыночные цены имеют значение, когда покупают дороже или продают дешевле и таким образом занижают налоги. Покупать дешевле не запрещено.
Maija
Maija 11.06.2020 20:17
28223 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.