Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Актуальная дискуссия

Ārpakalpojuma grāmatvežu asociācija К списку тем

Ārpakalpojuma grāmatvežu asociācija
Kolēģes un kolēģi!

Uzņēmīgu un drosmīgu biedru grupa "ADAMOS" šajās dienās nodibināja Biedrību “Latvijas Republikas ārpakalpojuma grāmatvežu asociācija” - LRĀGA.
Mūsu vēlme ir biedroties ar ārpakalpojuma grāmatvežiem (fiziskām personām un juridiskām personām), kuri pašlaik nesastāv citās organizācijās, kuriem dažkārt nepieciešams padoms un biedra plecs. Biedrībā par biedriem var pievienoties arī uzņēmumos strādājošie grāmatveži, ja darba devējs to nav aizliedzis. Mūsu biedrība nav arodbiedrība, biedru interešu aizstāvība nav paredzēta. Arī likums šādas tiesības biedrībām nepiešķir.
Galvenokārt orientēsimies uz centieniem ieteikt dažādus grozījumus normatīvajos aktos, kā arī palīdzēt atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Protams, savu iespēju robežās.
Ja saņemsim pietiekami plašu atsaucību, iespējams, organizēsim arī kādu semināru (domu apmaiņas sanāksmi) – pašreizējā situācijā – attālināti.
Katrā ziņā būsim priecīgi un pateicīgi par atsaucību, par atbalstu, par ierosinājumiem un par priekšlikumiem.
Iestāšanās nauda un biedra nauda ir simboliska – salīdzinājumā ar citām līdzīgām organizācijām. Šis nav peļņas gūšanas projekts. Biedru nauda tiks izlietota tikai ikdienas vajadzībām – interneta vietnes (mājas lapas) uzturēšanai un tml.
Vairāk par mums var uzzināt internetā www.lraga.lv

Patiesā cieņā,
LRĀGA Valdes priekšsēdētājs

P.S. Paziņojums saskaņots ar vgk administrāciju.
Pateicība vgk administrācijai.
Aivars007
Aivars007 07.12.2020 15:06
26981 сообщение на сайте

Ответы (262)

Esmu nepartejisks pēc dabas. Bet ja nu... Vai mums būs sauklis?
Papa
Papa 09.12.2020 19:57
141 сообщение на сайте
Vai Jums būs sauklis - es nezinu.
Mums ir sauklis - Uz priekšu, uz komunisma uzvaru! Урра, товарищи!
Aivars007
Aivars007 09.12.2020 20:38
26981 сообщение на сайте
Kāds no dibinātājiem ir makšķernieks? P.S. Drīz arī pāriešu uz nopietniem jautājumiem.
Papa
Papa 09.12.2020 20:59
141 сообщение на сайте
Piemēram, Jūsu nostāja Palmbahas jautājumā? Nezinātājiem - respektabla grāmatvede izdomāja BalticTaxi shēmu, kurā katra mašīna ir atsevišķs SIA, ar to manipulējot ar Mikrouzņēmumu nodokļa likumu, kas tika izdomāts mazturīgajiem uzņēmējiem. Paralēli - šis cilvēks ir Latvijas grāmatvežu asociācias valdes priekšsēdātāja. Šī shēma parāva vaļā milzu zagšanu no valsts un no sevis, jo ko zin divi, to zin visi.
Papa
Papa 09.12.2020 21:14
141 сообщение на сайте
Vienam no biedriem (saku tikai par sevi) nepatīk šīs dāmas izgājieni, arī nepatīk ārpakalpojumi giganti, kas darbojās tikai uz kvantitāti nevis kvalitāti. Minētā persona ir abos, tāpēc dubultā esmu pret.
Nodoklitis
Nodoklitis 09.12.2020 23:27
224 сообщения на сайте
Mikrouzņēmumu nodokļa likumu, kas tika izdomāts mazturīgajiem uzņēmējiem..
Papa 09.12.2020 21:14
??
Otkat
Otkat 09.12.2020 23:46
1241 сообщение на сайте
Otkat, uzdodiet jautājumu precīzi nevis ar izmisīgiem emodžī. Zinu, ka varbūt nedaudz pārspīlēju, bet nu paši vainīgi, mūsdienās tikai tā cilvēkus normāli runāt var izaicināt.
Papa
Papa 09.12.2020 23:58
141 сообщение на сайте
BalticTaxi shēmu, kurā katra mašīna ir atsevišķs SIA
Papa 09.12.2020 21:14
Nerunājot par Komerclikuma 28. pantu... Kaut gan zinu divus SIA ar gandrīz pilnībā sakrītošiem nosaukumiem. Soundex testu neiziet, daudzus citus arī ne.
Ant_lv
Ant_lv 10.12.2020 00:21
3405 сообщений на сайте
...
Aivars007
Aivars007 10.12.2020 01:57
26981 сообщение на сайте
Kāds no dibinātājiem ir makšķernieks? P.S. Drīz arī pāriešu uz nopietniem jautājumiem.
Mēs visi savā laikā esam bijuši makšķernieki... kā gan citādi būtu apsievojušies, ja jaunībā neizmestu makšķeres... Kas tie par jautājumiem! Prasa kā tāds ābečnieks!
P.S. Brālība "ADAMOS" ir slepena - ofšoros...
Aivars007
Aivars007 10.12.2020 10:58
26981 сообщение на сайте
LRAGA mājas lapā sadaļā "Dokumenti" ir FM atbilde uz mūsu priekšlikumiem par dažiem precizējumiem likumos (sadaļa "Aktivitātes").
Ja kolēģiem ir vēlme atbalstīt (lai lielāks svars), arī varat rakstīt.
Zem guloša akmens ūdens netek. Bet, ja kaut ko mēģina, kaut kādu mazumiņu arī var "dabūt gatavu".
Ceram, ka kaut vienu teikumu kādā dokumentā ievietos.
Aivars007
Aivars007 13.01.2021 14:53
26981 сообщение на сайте
Baigie malači, jāsaka! Man tādu uzņēmību.
Papa
Papa 13.01.2021 21:47
141 сообщение на сайте
Baigie malači, jāsaka! Man tādu uzņēmību.
Papa 13.01.2021 21:47
Man drusku paliek pāri - varu padalīties...
Priekš laba cilvēka nekā nav žēl...
Aivars007
Aivars007 13.01.2021 23:51
26981 сообщение на сайте
Šodien piedalījāmies Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē.
Tika apspriesti Grozījumi pašreizējā likumā "Par grāmatvedību".
Grāmatvežus pārstāvēja LRGA. Papētīju, ka šī asociācija pārstāv ap 60 grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem - no vairāk kā 7000 (VID informācija).
Kolēģi!
Vai Jūs uzskatāt, ka tas ir normāli?
Vai patiešām Jums ir grūti pacelt savu sēžamvietu no dīvāna!?! Un paust savu viedokli.
Vai patiešām visiem viss ir vienalga?
Man to grūti saprast.
Aivars007
Aivars007 20.01.2021 12:38
26981 сообщение на сайте
Может на форуме сделать отдельную "ветку", где в "темах" обсуждать предложения. Просто вне рамках онлайн платформ большое обсуждение нереально. А реально действующих платформ только vgk. Все ИМХО
Otkat
Otkat 20.01.2021 13:04
1241 сообщение на сайте
Может на форуме сделать отдельную "ветку", где в "темах" обсуждать предложения. Просто вне рамках онлайн платформ большое обсуждение нереально. А реально действующих платформ только vgk. Все ИМХО
Otkat 20.01.2021 13:04
Sen jau aicinu.
Bet... ir tā kā ir...
Aivars007
Aivars007 20.01.2021 13:28
26981 сообщение на сайте
Vai es pareizi saprotu, ka, ja man ar visiem darba devējiem ir noslēgti darba līgumi, tad visas šīs papildus prasības par civiltiesisko apdrošināšanu, iekšējās kontroles sistēmu, ziņošanu par aizdomīgiem darījumiem, klientu interviju pilnībā atkrīt?
Papa
Papa 20.01.2021 13:37
141 сообщение на сайте
Vai es pareizi saprotu, ka, ja man ar visiem darba devējiem ir noslēgti darba līgumi, tad visas šīs papildus prasības par civiltiesisko apdrošināšanu, iekšējās kontroles sistēmu, ziņošanu par aizdomīgiem darījumiem, klientu interviju pilnībā atkrīt?
Papa 20.01.2021 13:37
Ziņošana par aizdomīgiem darījumiem attiecas uz jebkuru personu..
_susurs_
_susurs_ 20.01.2021 13:54
831 сообщение на сайте
OK. Nākamais. Tajās ārpakalpojumu debatēs mūždien dzirdu frāzi "jūs pat iedomāties nevarat, kādu brīnumus daži ārpakalpojumu grāmatveži savāra, un pēc tam uzņēmējam ir lieli uzrēķini". Vai kāds var nosaukt konkrētus piecus lielākos brīnumus, par kuriem ir tie lielie uzrēķini?
Papa
Papa 20.01.2021 13:59
141 сообщение на сайте
Šodien piedalījāmies Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē.
Tika apspriesti Grozījumi pašreizējā likumā "Par grāmatvedību".
Grāmatvežus pārstāvēja LRGA. Papētīju, ka šī asociācija pārstāv ap 60 grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem - no vairāk kā 7000 (VID informācija).
Kolēģi!
Vai Jūs uzskatāt, ka tas ir normāli?
Vai patiešām Jums ir grūti pacelt savu sēžamvietu no dīvāna!?! Un paust savu viedokli.
Vai patiešām visiem viss ir vienalga?
Man to grūti saprast.
Aivars007 20.01.2021 12:38
Paldies, par to, ka dariet! Man nav vienalga, sēžamvietu varbūt arī varētu pacelt bet īsti nav saprašana ko tieši rakstīt. Kaut gan rakstīt man patīk Ja pareizi sapratu, tad FM jau noraidīja LRAGA ieteikumu vienīgajam valdes loceklim atļaut kārtot grāmatvedību tikai tādā gadījumā, ja ir attiecīgas izglītība. Tātad mierīgi turpinās tā, kā tagad - nolīgst grāmatvedi par norēķinu veidu izvēloties - "no tumbočkas uz tumbočku" tas sagatavo visus nepieciešamos pārskatus un iesniedz tos kā "vienīgais valdes loceklis" , visi laimīgi, arī VID. Man neskauž, es tā nekad neesmu darījusi, bet redzu, ka tāda prakse ir populāra.
Sandra48
Sandra48 20.01.2021 14:44
324 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.