Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN - savienības režīms no 1.jūlija К списку тем

PVN - savienības režīms no 1.jūlija
Sveiki kolēģi! Man atkal vajadzīga palīdzība saistībā ar 1.jūlijā gaidāmajām PVN likuma izmaiņām. Lasīju VID materiālu par e-komerciju https://www.vid.gov.lv/sites/default/files/mm_e-komercija.pdf kā arī PVN likuma nākotnes redakciju. Par PVN aprēķināšanu tālpārdošanas darījumiem uz ES nereģistrētām personām +/- ir skaidrs. Bet vai es tiešām pareizi saprotu, ka Latvijas priekšnodokli par precēm, kas pārdotas tālpārdošanas darījumos PVN būs jāprasa atpakaļ saskaņā ar PVN likuma 113.pantu(tas pats e-komercijas materiāls, 9.lapa)? Tas ir kā? Jāizliekas par ES uzņēmumu un jāgaida 4 mēnešus kamēr izskatīs pieprasījumu? Vai vienkārši jāizvairās iepirkt preces Latvijā? Tad kas ir ar ES reverso - par to nekas nav teikts.
Ciparinjsh
Ciparinjsh 12.04.2021 19:14
95 сообщений на сайте

Ответы (2)

Pēc 113.pantapriekšnodokli atprasīs citu ES dalībvalstu komersanti, kuri latviešiem pārdos preces vai sniegs pakalpojumus. Jums nekas nemainās
Daigaa
Daigaa 07.05.2021 21:06
5 сообщений на сайте
Pēc 113.pantapriekšnodokli atprasīs citu ES dalībvalstu komersanti, kuri latviešiem pārdos preces vai sniegs pakalpojumus. Jums nekas nemainās
Daigaa 07.05.2021 21:06
Jā, paldies No VID tagad arī saņēmu rakstisku atbildi par šo.
Ciparinjsh
Ciparinjsh 10.05.2021 20:25
95 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.