Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

čeks un pavadzīme К списку тем

čeks un pavadzīme
Labdien. SIA iegādājās materiālus par 490 eur. Norēķinājās ar bankas karti. Čekā ir visa nepieciešamā informācija. Vai obligāti ir nepieciešama pavadzīme?
Agrāk, laikam, virs 150eur, bija obligāti jāraksta pavadzīme.
Sara.m
Sara.m 28.04.2022 21:28
19 сообщений на сайте

Ответы (3)

Svarīgs ir nevis dokumenta nosaukums, bet saturs.
Ant_lv
Ant_lv 28.04.2022 21:53
3410 сообщений на сайте
Tiešām čekā ir katras preces cena bez PVN? Viss var būt, bet man tādus čekus nav izdevies redzēt nekad.

(1) Par nodokļa rēķinu uzskata dokumentu papīra vai elektroniskā formā, kurā norādīti šādi rekvizīti un informācija, ja šajā likumā nav noteikts citādi:
9) preces vai pakalpojuma cena (vienas vienības vērtība bez nodokļa);
_susurs_
_susurs_ 29.04.2022 07:38
832 сообщения на сайте
Man tikko bija PVN atmaksas pārbaude par pāris darījumiem tieši ar pirkumiem ar čekiem, summas abos darījumos līdzīgas Jūsējai. Viens bija šo čeku nodeklarējis kā savu apliekamo darījumu (viņa teica, ka tā var būt, ja tirgotājam nav tik daudz to darījumu) bet es biju ielikusi kā attaisnojuma dokumentu Nodokļa rēķins. Jāliek ir čeks, ja tas ir čeks (apsolījos laboties) Arī otru pirkumu ar čeku biju ielikusi kā nodokļa rēķins 9attaisnojuma dokuments) otra puse tādu nebij deklarējusi, tie laikam lieli tirgotāji, teicu, ka varu čeku nosūtīt eds, teica, ka nevajag. Abi pirkumi bija no bankas konta ar karti, pircēja rekvizīti tajoas bija.
Sandra48
Sandra48 29.04.2022 14:23
324 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.