Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN numurs, kas sākas ar EUxxx К списку тем

PVN numurs, kas sākas ar EUxxx
Man kaut kā iestājies apjukums. Ir rēķins no Kanādas uzņēmuma par pakalpojumiem. Rēķinā norādīts EU VAT number EU xxx. (9 cipari).
Es pieņemu, ka viņi ir reģistrējušie nodokļu maksāšanai ES. Rēķinā PVN nav.

Principā, ja tas būtu Kanādas uzņēmums bez PVN numura, es šo rēķinu grāmatotu tāpat kā citus saņemtos pakalpojumus no 3.valstīm. Taču, ja ir PVN numurs, tad it kā vajadzētu likt PVN 1.2 pielikumā? No otras puses, kā lai pārbauda tādu PVN numuru (VIES neņem pretī bez dalībvalsts)? Tad tomēr jāliek PVN 1.1.?
Ilzex
Ilzex 14.07.2022 14:25
2666 сообщений на сайте

Ответы (3)

Vai jūs nemeģinājāt bez EU parbaudīt numuru?
Oliy
Oliy 14.07.2022 14:48
980 сообщений на сайте
VIES man laipni piedāvāja vispirms tomēr norādīt dalībvalsti
Ilzex
Ilzex 14.07.2022 15:03
2666 сообщений на сайте
PVN numurs, kas sākas ar “EU”, tiek izsniegts uzņēmumiem, kas reģistrējas kā PVN maksātāji īpašajā režīmā - elektronisko sakaru, apraides un elektroniski sniegtu pakalpojumu sniegšanai ES personai, kura nav nodokļa maksātāja.
PVN aprēķina kā par pakalpojumiem, kas saņemti no trešajām valstīm, t.i., aprēķināto PVN uzrāda PVN deklarācijas 54.ailē "Aprēķinātais PVN par saņemtajiem pakalpojumiem", atskaitāmo priekšnodokli – 63.ailē "Aprēķinātā PVN summa saskaņā ar likuma 92.pantapirmās daļas 4.punktu(izņemot 64.rindu)". Darījums jāatšifrē PVN deklarācijas pielikuma PVN 1 "Pārskats par priekšnodokļa un nodokļa summām, kas norādītas nodokļa deklarācijā par taksācijas periodu" 1.daļā "Nodokļa summas par iekšzemē iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem".
Otkat
Otkat 14.07.2022 15:44
1241 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.