Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Vai EDS var redzēt, kurš veicis nodokļu maksājumu К списку тем

Vai EDS var redzēt, kurš veicis nodokļu maksājumu
Vienam klientam, salīdzinot nodokļu atlikumus, redzu, ka VID nodokļu atlikums par vairākiem simtiem eur mazāks, nekā man grāmatvedībā. Sākumā domāju, ka varbūt kaut kas nav neklarēts. Nē, viss sakrīt.
Beigās redzu, ka VID uzrāda nodokļu maksājumu, kas NAV veikts no firmas konta.
Neviens protams neko neatceras.

Vai EDS kaut kā var redzēt, no kāda konta šis maksājums veikts?
Ilzex
Ilzex 27.07.2022 12:24
2666 сообщений на сайте

Ответы (13)

Если на фирме есть касса и в кассе есть деньги,то можно сделать кассовый расходный ордер, что платежи были ЯКОБЫ из кассы. Правда оправдательного документа не будет,но можно приложить распечатку из ЭДСа, что в данный день был зачислен платёж. Если платёж был по банку,то можно этот платёж можно повесить на valdes loceklisa (через 2380). Я сомневаюсь,что кто-то из простых,наёмных работников будет из личных средств оплачивать налоги фирмы и благородно забудет об этом.
Понимаю,что немного неправильно написано. Может быть есть мнения получше
Gravchik
Gravchik 27.07.2022 14:07
6083 сообщения на сайте
Es laikam likšu uz 2380 un valdes locekli.
Ilzex
Ilzex 27.07.2022 14:15
2666 сообщений на сайте
Деньги не могли появиться из ниоткуда. Если не платилось со счета фирмы, то возможно платил валдес лоцеклис со своего личного счета. Потрясите его, пусть даст выписку из банка и спокойно проведете через 2380.
Albina
Albina 27.07.2022 14:25
64595 сообщений на сайте
Es jau mēģināju izpurināt. Skaidrs, ka varianti, kas to izdarīja, nav bezgalīgi
Ar tādu labdarību reti kurš nodarbojas.
Ilzex
Ilzex 27.07.2022 14:50
2666 сообщений на сайте
Es jau mēģināju izpurināt. Skaidrs, ka varianti, kas to izdarīja, nav bezgalīgi
Ar tādu labdarību reti kurš nodarbojas.
Ilzex 27.07.2022 14:50
Albina
Albina 27.07.2022 15:00
64595 сообщений на сайте
Vai tikai tā nebūs VSAOI summa, ko pagājušajā gadā vairākiem nodokļu maksātājiem VSAA ieskaitīja pa tiešo VID uzskaites kontā?
https://www.lraga.lv/mana-meita-parliecinaja-mani-noslegt-dzivibas-apdrosinasanas-ligumu-ar-lidzeklu-uzkrasanu-ilgtermina-arvalsts-firma-eiropas-savieniba-par-sadiem-maksajumiem-tiek-veikta-iin-atmaksa-iesnie/
1.jautājums un atbilde
Aivars007
Aivars007 27.07.2022 16:04
26981 сообщение на сайте
Gaidām ceturtdienu ko tā kristāla bumba pateiks. Bet līdz tam jāpurina VID arī ar identisku jautājumu...
Ant_lv
Ant_lv 27.07.2022 18:55
3404 сообщения на сайте
Valsts kase - обычный счёт. А почему нельзя у них запросить информацию?
Tehnolog
Tehnolog 28.07.2022 10:34
3099 сообщений на сайте
Gaidām ceturtdienu ko tā kristāla bumba pateiks. Bet līdz tam jāpurina VID arī ar identisku jautājumu...
Ant_lv 27.07.2022 18:55
Надо говорить, кто снял денюжку - от клиентов отбоя не будет)))
Otkat
Otkat 28.07.2022 10:52
1241 сообщение на сайте
Gaidām ceturtdienu ko tā kristāla bumba pateiks. Bet līdz tam jāpurina VID arī ar identisku jautājumu...
Ant_lv 27.07.2022 18:55
Es neesmu pārliecināta, ka tā ir laba ideja prasīt VID: "mums te vai ziniet ir tāds bardaks, ka nezinām, kurš jums ieskaitījis naudu nodokļu nomaksai, vai jūs nebūtu tik labi un nepaskatītos?".
Var jau būt, ka var noformulēt pietiekami viltīgi, lai VID nebrīnās, bet manuprāt šim ir jau par vēlu. Kamēr sagaidīsim atbildi, tikmēr jau gada pārskats būs nokavēts.
Ilzex
Ilzex 28.07.2022 11:08
2666 сообщений на сайте
Nu dabīgi, ka var noformulēt. Piemēram, nosaukt, ka nepieciešams jaunās platformas testēšanai, kas automātiski salīdzina EDS datus ar banku un grāmatvedību. Grāmatvedis - taču ir radoša profesija

Es būtu darījis vēl vienkāršāk. Pajautājis kā NM-FP, jo nevaru saprast, vai tā krustmātes dāvana vai tā vienkārši pajokoja par to, ka samaksāja manu IIN parādu.
Ant_lv
Ant_lv 28.07.2022 22:29
3404 сообщения на сайте
Vai nav bijis lēmums par parāda piedziņu? un transakcijas pārskatā piezīmes- segšana ar identifikatoru . Tad skaidrību var ieviest darbinieks kurš strādā ar piedziņas lietu.
Guntagermane
Guntagermane 29.07.2022 13:30
1303 сообщения на сайте
Пару лет назад у меня был противоположный случай, мои деньги до валстс кассы не дошли, позвонила туда... все нашлось... путь был долгий, началось все с консультантов, потом максаюму даля, а потом уже и касса
Jam
Jam 02.08.2022 15:55
203 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.