Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

eds darbiba К списку тем

eds darbiba
eds darbiba
Labrit! ne varu nodot ne vienu atskaite EDS, meģinaju jau no 14.12.2023 un šodien ari nesanak. Vai tas i tikai pie mani problema?raksta Darbību šobrīd neizdevās izpildīt. Mēģiniet vēlreiz pēc dažām minūtēm. nekadas paziņojumus VID ne publiceja, vienigais ka sakot no 18.12.2023 no 19.00 iespejami patraukumi EDS Ko darit un kas esat vainigs?
Zajac1217
Zajac1217 17.12.2023 10:37
53 сообщения на сайте

Ответы (7)

Vakar, 16.decembrī man arī negāja. Gribēju iesniegt vienu atskaiti un: "Darbību šobrīd neizdevās izpildīt. Mēģiniet vēlreiz pēc dažām minūtēm". Bet 14.-15. nekādas problēmas nepamanīju (vismaz darba laikā nē).
Ilzex
Ilzex 17.12.2023 12:51
2674 сообщения на сайте
Kādu programmu izmantojat? Es arī nevarēju nodot atskaites, no Jumis Pro sūtīju. EDSā uzraksts, ka mana soc.atskaitesaturot neatļautus paplašinājumus , PVN - uzkārās, bet it kā dēļ tā, ka fails neatbilst. Jumis atbild, ka VID vaina.
Pils15
Pils15 17.12.2023 18:55
1 сообщение на сайте
Ar failiem viss OK, es nevaru lidz galam nodot PVN Deklaraciju, jo EDS ne dod iespeju aizpildit bankas kontu numuru ,atkal raksta Darbību šobrīd neizdevās izpildīt. Mēģiniet vēlreiz pēc dažām minūtēm
Zajac1217
Zajac1217 17.12.2023 20:23
53 сообщения на сайте
Да, в ПВН декларации не дает выбрать счет в банке уже несколько дней.
Spars
Spars 18.12.2023 09:39
507 сообщений на сайте
На данный момент так и не дает загрузить файл ПВН в ЕДС
Annaeglite
Annaeglite 18.12.2023 10:03
2044 сообщения на сайте
В пятницу после 5 вечера не могла загрузить и в субботу, сегодня (сейчас) загрузила, все работает
Elecbird
Elecbird 18.12.2023 12:11
2614 сообщений на сайте
Labdien!
Diemžēl patreiz ir konstatētas tehniskas problēmas ar Kontu reģistra pakalpju darbību bez kā nav iespējama EDS sagatavoto PVN deklarāciju iesniegšana, jo PVN deklarācijās tiek automātiski ielasīti dati no Kontu reģistra par iesniedzēja kontiem. Tā kā patreiz sasaistes ar Kontu reģistra datiem nav, tad tā rezultātā tiek dokumentā attēlota sistēmas kļūda ka darbību neizdevās veikt, kas liedz iesniegt izveidoto dokumentu.

Kolēģi no VID Informātikas pārvaldes šobrīd cenšas maksimāli ātri atjaunot Kontu reģistra pakalpju darbību un attiecīgi arī atjaunot sasaisti ar EDS. Atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu
Zajac1217
Zajac1217 18.12.2023 12:58
53 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.