Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN gada deklarācija К списку тем

PVN gada deklarācija
Добрый день, поскажите пожалуйста мы PVN плательщики,нас обслуживает бухг.компания которая утверждает что нам не надо сдавать PVN 4, где можно прочитать об зтом, спасибо.
Rvinna
Rvinna 07.05.2024 08:50
231 сообщение на сайте

Ответы (1)

Kam jāiesniedz pievienotās vērtības nodokļa (PVN) deklarācija par taksācijas gadu (PVN 4)?

Reģistrēts nodokļa maksātājs iesniedz deklarāciju par taksācijas gadu šādos gadījumos (Pievienotās vērtības nodokļa likuma (PVN likums) 117.panta5.daļa):

ja mainās ar nodokli apliekamo un neapliekamo darījumu proporcija par taksācijas gadu un PVN likumā nav noteikts citādi;
ja ir veikta jebkāda maksājamā nodokļa vai atskaitītā priekšnodokļa korekcija saskaņā ar PVN likumā noteiktajām prasībām;
ja ir veikti PVN likuma 38.panta2. un 3.daļā minētie darījumi;
ja atkārtoti lietojamam iepakojumam piemēro depozīta sistēmu saskaņā ar normatīvajiem aktiem iepakojuma jomā.
Tādējādi reģistrētam nodokļa maksātājam ir pienākums iesniegt PVN deklarāciju par taksācijas gadu (PVN 4) tikai tad, ja iestāsies kāds no PVN likuma 117.panta5.daļā minētajiem gadījumiem.
Alka72
Alka72 07.05.2024 09:47
420 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.