Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Актуальная дискуссия

Negrāmatvedisks jautājums К списку тем

Negrāmatvedisks jautājums
Vai kādam ir gāzes plīts Elektrolux EKC 5618, gāzes augša, elektrskā cepeškrāsns, ar gāzes nodziešanas kontroli, ja kaut kādu iemeslu pēc nodziest gāze, tad automātiski tiek atslēgta gāzes padeve????

Tikko gāzinieki uzlika plīti un esmu dusmīga.... :x man vismaz minūte esot jātura nospiests gāzes kloķis, kamēs sakarst tur kaut kāds sūdiņš (sorry), jo līdz ko atlaižu, tā gāze nodziest. Vai nu gāzinieki kaut ko nepareizi dara vai arī veikals man nepateici ka man pusdiena jāpavada pie plīts turot kloķi. Kādu šodien noteikti izlamāšu vai nu veikalu vai gāzes kantori.
Cleo
Cleo 03.01.2005 11:38
19234 сообщения на сайте

Ответы (9)

А в инструкции ничего не написано? Я думаю, газовщики тут не причем, надо обращаться к продавцам.
Albina
Albina 03.01.2005 15:46
64595 сообщений на сайте
instrukcijā ir rakstīts atlaist kloķi pēc 10 sekundēm .. Bet atlaižu pēc 10 sekundēm un gāze nodziest, kamēr tas kaut kāds sensors nav sakarsis, ar kādu trešo mēģinājumu izdodas atlaižot panākt , ka gāze nenodziest.

Veikalniekus jau izlamājām, tie neņem pretī plīti atpakaļ bez sava servisa slēdziena, ka ir brāķis. Serviss atfutboļil mani līdz rītdienas pusdienlaikam, šim esot jāpiezvana uz Rīgu un jānoskaidro par to gāzes plīti - kas un kā, un tad varbūt šis atnāks apskatīties, viņam tieši jāzinot cik ilgi jātura kloķis lai gāze nedzistu. Laikam viņš domā, ka man citu nav ko darīt kā vēl ar hronometru mērīt cik ilgi jātura kloķis.
Cleo
Cleo 03.01.2005 15:55
19234 сообщения на сайте
Nesen iegādājos līdzīgu, bet manējai jātur rokturitīs ap 5 sek. Tas pats arī ir rakstīts instrukcijā (5-6 sek.) Apskatiet instrukciju - varētu būt ka Jums arī tas laiciņš ir 5-6 sek. Jums ir påmatotas tiesības griezties pie pārdevēja, jo šo iekārtu (cik man ir zināms) pie uzstādīšanas neviens neregulē. Vienīgi, regulē tad, kad plīti, kura domājama pieslēgšanai pie gazes vada, piesledz pie balona.
Vgk_redaktors
Vgk_redaktors 03.01.2005 16:43
2608 сообщений на сайте
Tā jau es domāju, jo instrukcijā ir 10 sekundes, ok es piekrītu 10 sekundēm, bet ne minūtei un vairāk, tas ir drusku par traku. Gaidīšu rītdienas servisa eksperta slēdzienu, ja nesalabos, tad lai dod citu plīti.
Cleo
Cleo 03.01.2005 16:47
19234 сообщения на сайте
Инарочка, посмотри, не сместилась ли немножко верхняя крышечка от горелки (которая с дырочками). У меня гаснет, если я после мытья плиты эту крышечку нечаянно сдвину.
Martinas
Martinas 03.01.2005 19:11
38532 сообщения на сайте
Martinas, net ne v krishke delo, jeslji bi smestilasj krishka to gaz bi vasse nezazhigalsja bi, prosto klapan tam kakoj to dlja bezopsanosti, toljko vot dlja kakoj bezopsanosti? No delo jeshjo nezakon4ilosj, jeslji mnje pljitu nepomenjajut ilji nepo4injut - ja ustroju skandal, ja platila denjgi i imeju pravo za svoji denjgi polu4itj ka4estvennij tovar a ne stojatj derzha ru4ku gorelki 1 -2 ilji 3minuti shto bi gorelo jasno i nepogaslo.
Cleo
Cleo 03.01.2005 19:17
19234 сообщения на сайте
Клапан для безопасности - это если нечаянно горелку залило (например, что-то из кастрюли через край перелилось), подача газа отключается, чтобы газ не выходил без сгорания. Может, клапан еще "не разработанный", а может, что-нибудь попадает туда (частици смазки, пыли и т.п.), и клапан срабатывает. В любом случае, нужно, чтобы специалист посмотрел.
Martinas
Martinas 03.01.2005 19:29
38532 сообщения на сайте
Да есть такая беда, в советских (модерновых) тоже такие клапаны были для духовки и их тоже надо было держать (и не по 2 минуты). Но Electrolux - вскрученная фирма, у них такого быть не должно.
Komarik
Komarik 03.01.2005 21:13
10159 сообщений на сайте
vot i ja dumaju ne dolzhno bitj
Cleo
Cleo 03.01.2005 21:29
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.