Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Актуальная дискуссия

Naudas plūsmas pārskats К списку тем

Naudas plūsmas pārskats
It kā daudz ko saprotu, bet vai varat man vienkāršā valodā izstāstīt, kā pareiza sastādīt naudas plūsmas pārskatu pēc LGS Nr. 2

It kā Naudas un tās ekvivalentu neto pieagumus vai samazinājums ir starpība starp naudas atlikumu gada sākumā un gada beigās attiecīgi ar + ja palielinājies un ar - ja samazinājies. Uztaisīju veidlapu, bet netieku skaidrībā kā salikt ciparus tā, lai sanāktu pareizi, kas ar plusu, kas ar mīnusu////.. jaunam uzņēmumam kur parādās pamatkapitāls gada laikā ieguldītais un nesadalītā peļņa? Nevaru ierubīties.
Cleo
Cleo 19.01.2005 14:16
19234 сообщения на сайте

Ответы (5)

Laikam pati izurbos sanāca, nezinu gan vai formulas tur man ir visiem gadījumiem, bet maniem dažiem cipariem formulas sanāk.
Cleo
Cleo 19.01.2005 16:22
19234 сообщения на сайте
Cleo, apsveicu Tevi! Es arī šodien centos izurbt to naudas plūsmu, taču kaut kas nesanāk līdz galam, ja vari lūdzu atsūti savu veidlapu uz a7970958@navigator.lv Jau iepriekš paldies!
Zemene
Zemene 19.01.2005 19:29
43 сообщения на сайте
Nosūtīju, varbūt noder, ja sanāca, dodiet ziņu, vismaz zināšu, ka formulas pareizas :))))
Cleo
Cleo 19.01.2005 19:38
19234 сообщения на сайте
Izvietoju arī VGK, paldies.
Vgk_redaktors
Vgk_redaktors 19.01.2005 21:16
2608 сообщений на сайте
ja nu gadījumā kaut kur neiet formula, kliedziet man arī, labošu savā eksemplārā arī maniem 5 cipariem gāja.
Cleo
Cleo 19.01.2005 21:17
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.