Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Revidenta viedoklis К списку тем

Revidenta viedoklis
Vai Jums ir praksē gadījusies situācija, kad uzņēmuma zvērinātais revidents darbojas ar tēzēm - mans viedoklis šai jautājumā ir tāds un es Jums došu slēdzienu ar piezīmi.Pat neklausās un neskatās ka grāmatojumi tiek pamatoti ar konkrētām Finansu Ministrijas vēstulēm- atbilde viena "Es tā uzskatu un es tā rakstīšu".

Likumdošanā ir tik daudz neprecīzi formulēti jautājumi, kas netiek precīzi atrunāti, ka šādas situācijas gadās sastapt bieži.

Vai ir pamatots arguments " Jā tāda FM vēstule ir un starptautiskajos grāmatvedības standartos tā ir rakstīts, bet mums seminārā lasīja savādāk"

Vai ir nepieciešams revidenta slēdzienā uzsvērt Gada pārskata pielikumā atspoguļotos faktus zem teikuma " Neizsakot piebildi vēršu uzmanību uz problēmu, kas ir atspoguļota gada pārskata pielikumā"

Ja reiz pielikumā informācija ir ietverta tad manuprāt pietiek ar apstiprinājumu, ka gada pārskats sniedz informāciju .....
Gunta
Gunta 09.07.2002 13:01
нет сообщений на сайте

Ответы (1)

revidenta sledziens ir viņa paša viedoklis, kas balstits uz revizijas gaitā iegūto informāciju. piebildes itkā ir ieteikumi vadībai, bet anyway nepatikami gramatvedim. jebkura piebilde revidentam jāpamato un ar visparigu frazi jums tur nav pareizi nepietiek.

nakoshgan ņemsiet jaunu revidentu un ar šo vairs nesadarbosieties[protams, ja jums ir teikšana pie revidenta izveles]
Ad
Ad 09.07.2002 14:27
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.