Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Оформление бухгалтерских и товарных документов, устройства регистрации платежей. Документы, удостоверяющие сделки

Vai driikst? К списку тем

Vai driikst?
Vakar man izstaastiija sekojo$u lietu. Firma (mazumtirgotaajs) veelaas paardot preci firmai (vairumtirgotaajam),protams, taalaakai realizaacijai, bet kaa attaisnojuma dokuments tiek noformeets kases ceks+stingraas uzskaites kviits nevis PPR. Firmas (vairumtirgotaaja) graamatvede apgalvojusi, ka taa dariit nedriikst par to draudot sods Ls 250.00 apmeeraa. Uz kaada pamata? Kaads likums vai noteikumi to nosaka, ja taa ir? Vieniigais iemesls kuru atradu es ir mineets Vairumtirdznieciibas un mazumtirdznieciibas organizee$anas kaartiibas not., ka vairumtirdznieciiba ir pielaujami tikai bezskaidras naudas noreekini taatad ceks (respektiivi caur kasi) neder.Savukaartfirmas (mazutirdzn.) direktors man teica, ka ar citaam firmaam (tai skaitaa arii ar vairumtirg.) $aada noreekinu kaartiiba ir jau praktizeeta un graamatvedis esot apgalvojis ka taa var. Manupraat, ka ja arii taa nedriikst tad paarkaapums jau draud tikai firmai (vairumtirgotaajiem), jo mazutirgotaajs driikst veikt gan skaidras, gan bezskaidras naudas noreekinus. Vai man ir taisniiba?

PALDIES
Katrina_82004
Katrina_82004 04.10.2002 11:42
нет сообщений на сайте

Ответы (2)

Norādījumi "Par preču-pavadzīmes-rēķina lietošanas un noformēšanas kārtību" 1.punkts;2.punkts;3.punkts.
Natik
Natik 17.10.2002 10:37
нет сообщений на сайте
Noteikumi Nr.268 no 1995.g.05.09. "Noteikumi par PPR lietošanas un noformēšanas kārtību" 1.p;2.p;4.p..
Natik
Natik 17.10.2002 10:54
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.