Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Разные неклассифицированные вопросы

Precu ( ziedu )zuduma normas К списку тем

Precu ( ziedu )zuduma normas
Bija tema "Precu zuduma normas" , bet nevareeju to atveert, tapec atveru savu. Labs jautajums. Nekur tas netiek aprunats. Runajot ar VIDu, tas atbild,ka uzliekat savas normas, tikai piebilstot, ka jaatspekojot audita. Man tirgosana ziedi. Domaju, ka visiem ir skadrs, cik tie ir izturigi. Janoceno un janoraksta pa gandriz pa stundam (vasara). Nobirums ir liels, bet auditoram to nevar iestastit. Kas var palidzet ar padomu.
Ansis
Ansis 08.12.2002 18:24
нет сообщений на сайте

Ответы (2)

Pareizi - jums jaauzliek savas normas pec gada inventarizacijas rezultaatiem ne mazaak kaa par triim gadiem, un kopaa ar gada atskaiti par 2002 gadu jaapstiprunaa VIDaa.

Piemers:

Faktiskie zudumi 2000-2002 g.g.(vid.) - 3500 Ls

Netto apgroziijums 2000-2002 g.g.(vid.)- 105000 Ls

3500 : 105000 x 100% = 3,33% uz 2003 g.

Atkariibaa no jusu uzskaites veida zudumu norakstishana notiek ziedu gabalos vai pec svara.

1) pec normativa - D71 K7440

2) aarpus normativa - D82 (virsnormatīvie zudumi) K7440

Ja jus gribat norakstiit zudumus par 2002 gadu jums noteikti jaataisaa nocenoshanas norakstiishanas aktu (praatiigaa apmeraa). Shiim aktam jabut ljoti stingram.

Jebkuraa gadiijumaa jums jaapstiprina norakstishanas akta formu (ar direktora riikojumu).

Skat. arii VID veestule Nr.15.2.1/8327 no 16/09/99
Olga.lv
Olga.lv 06.01.2003 11:15
829 сообщений на сайте
Paldies par atbildi. Tikai ir viena lieta, proti, lidz sim es netiku neko norakstijis. Man ir vienkarsota gramatvediba ( bez kontu sistemas ). Agrak nenorakstiju, jo baidijos no liekiem uzrekiniem.
Ansis
Ansis 23.02.2003 12:25
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.