Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Telpu noma-paziņojums? К списку тем

Telpu noma-paziņojums?
Mēs īrējam telpas veikalam. Pēc līguma "IZNOMĀTĀJS" ir "namīpašuma Avotu ielā x īpašnieku S.Bērziņas un J.Ozoliņa pilnvarotā persona X.X.". Līgumā beigās ir norādīts šīs pilvarotas personas vārds, uzvārds, pers.kodsun apaļš zīmogs ar uzrakstu "NAMĪPAŠUMS, pārvaldnieks X.X".PVN nav. Vai man ir jāsniedz katru ceturksni "paziņojums par personai izmaksātajām ar IIN apliekamajām summām, kas nav saistītas ar darba attiecībām, neieturot izmaksas vietā nodokli"? Un vai man šajā pazinojumā jānorāda arī samaksāta drošības nauda, vei tikai nomas maksa? Paldies.
Inna.dan
Inna.dan 15.04.2006 18:34
79 сообщений на сайте

Ответы (6)

Nado podavatj raz v kvartal 4. prilozhenie - paziņojums par personai izmaksātajām ar IIN apliekamajām summām, kas nav saistītas ar darba attiecībām, neieturot izmaksas vietā nodokli.
Xxxkoletta
Xxxkoletta 15.04.2006 18:38
924 сообщения на сайте
a kas ar samaksāto drošības naudu?
Inna.dan
Inna.dan 15.04.2006 18:53
79 сообщений на сайте
Es domāju, ka drošības naudai arī vajag 4.paziņojumu, jo dažas fiziskas personas uzskaita drošības naudu kā ienākumu.
Martinas
Martinas 15.04.2006 18:57
38532 сообщения на сайте
Domāju, ka jāskatas līgumā, kas par to ir rakstīts. Vai tā ir atgriežama, vai tās ir maksa par 2 mēnesīem uz priekšu vai kas tās ir...
Xxxkoletta
Xxxkoletta 15.04.2006 19:01
924 сообщения на сайте
Es vienā seminārā dzirdēju, ka drošības nauda tikai tad ir drošības nauda (bez PVN), jatiek atgriezta, bet, ja to rēķina kā priekšapmaksu vai avansu , tad apliek ar PVN.
Kice
Kice 17.04.2006 22:34
196 сообщений на сайте
ПВН тут ни при чём, тут идёт ресь о доходах физ.лица, с которых не удержан подоходный налог.
Martinas
Martinas 17.04.2006 23:27
38532 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.