Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

jaunā juridiskā adrese VID?? К списку тем

jaunā juridiskā adrese VID??
Pavisam aizmirsu, ja tika mainīta juridiskā adrese - kādas ziņas jāsniedz VIDam un kādā laika periodā?? Paldies.
Unija
Unija 18.04.2006 17:22
302 сообщения на сайте

Ответы (30)

Vārdu sakot, birokātija turpinās, lai gan tipa vini saņem to info elektroniski no reģistra.>:-0
Mory
Mory 24.09.2007 14:51
145 сообщений на сайте
Protams, ka birokrātija turpinās, kā gan citādi.

Arī tas, ka jaunai firmai, kura saņem Komersanta apliecību, vēl speciāli jāiet uz VID un jāpiesakās par nodokļu maksātāju, ir marasms. Manuprāt. Pie kam jāiet ar Statūtu kopiju...! Jājautā - priekš kam? Ja tagad Statūti ir 1 lappuse.
Aivars007
Aivars007 24.09.2007 21:43
26984 сообщения на сайте
Man tan liekas, ka tas ir pilnīgi loģiski, ka par nodokļu maksātāju reģistrējas iestādē, kas pārzina un kontrolē šo maksājumu veidu.

Katram cilvim lai kļutu par pelnošu indivīdu pirms tam arī tādas pat darbības jāveic. Neskatoties uz to, ka jau škotnēji reģistrēts valsts institūcijā un pat baznīcas reģistros.

Kas tur par brēku ...
Liepupe
Liepupe 24.09.2007 21:50
нет сообщений на сайте
Es gan tur nekādu loģiku nesaskatu, jo UR tāpat sniedz ziņas VID-am par visiem jaunajiem komersantiem.

Kāpēc man vēlreiz turp jāiet?

Liepupe

Jums laikam patīk ierēdņi, es savukārt viņus lāga neieredzu. Laikam tur tā atšķirība mūsu redzējumā uz šo lietu.
Aivars007
Aivars007 24.09.2007 23:40
26984 сообщения на сайте
Labrīt!Man mazlieta savādāks jautājums , bet it kā par tēmu. Uzņēmums dibināts jūnijā, bet saimnicisko darbību nav veicis. Tagad ir nodomu līgums ar klientu, paredzēts saņemts avansu par iekārtu piegādi..Kopējā līguma summa pārsniegs 40000 Ls...Pagaidām uzņēmums nav reģistre†s kā PVN maksātājs. Vai pareizi būtu jau tagad iet reģistrēties ?
Otija
Otija 25.09.2007 10:54
1772 сообщения на сайте
Droši vien, ka tā būtu pareizāk.

Manas domas.
Aivars007
Aivars007 25.09.2007 11:31
26984 сообщения на сайте
Atbildot uz 23:40

Mest visu pār vienu kārti pēc apgalvojumiem (nodēvējot to par marazmu) tikai kādas nepatikas dēļ pret kaut kādu definētu kopumu (ierēdņi) - muļķīgi. Lai neteiktu vairāk.
Liepupe
Liepupe 25.09.2007 11:43
нет сообщений на сайте
Paldies!
Otija
Otija 25.09.2007 11:51
1772 сообщения на сайте
A ja sdelala tak:pomenjala cherez registr i ewe napisala zajavlenie v VID chto u nas smenilsja jur. adress.. A zajavlenie v prostoj forme...i + mozno prilozitj s komercheskogo registra kopiju dokumenta, podtverzdajuwuju smenu adresa
Marty
Marty 26.09.2007 11:56
457 сообщений на сайте
es uzrakstiiju iesniegumu ka driizumaa mainiisies juridiskaa adrese, taapeec korespondeci turmak ludzu uz ''turieni'', peec nomainjas vid atsutija vestuli ka visi dati parsutiti uz citu nodalju i viss.
Annabb84
Annabb84 26.09.2007 12:43
202 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.