Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

A/m noma komateriālu pārvadāšanai К списку тем

A/m noma komateriālu pārvadāšanai
Sveiki!

Situācija sekojoša. Ir celtniecības uzņēmums, kurš iepērk kokmateriālus (precīzāk - zāģmateriālus), lai izmantotu tālāk jumta konstrukciju būvē. Piegādātājs izsniedz KTPR. Tagad uzņēmums grib pārvest atlikušos zāģmateriālus uz citu savu objektu - respktīvi sanāk iekšējā pārvietošana. Ir divi jautājumi:

1.Uzņēmumam vajag šai pārvietošanai izrakstīt KTPR?

2. Pārvadāšanai tiek izmantota fiziskas personas a/m, kur viņš ir arī a/m vadītājs (tā tas notiek reāli). Bet ko man norādīt KTPR par pārvadātāju? To fizisko personu? Tad jau man jānosl''edz ar viņu līgums. Bet jautājums ir par ko? par a/m nomu? Bet kā tad ar pašu a/m vadītāju (viņš nav uzņuma darbinieks). Ja noslēdz uzņēmuma līgumu, tad jau tam a/m vadītājam arī būtu jāraksta KTPR par transporta pakalpojumiem??? Esmu sapinusies..:(
Veetrasputne
Veetrasputne 19.05.2006 10:11
206 сообщений на сайте

Ответы (2)

1) ja tiek izmantoti kopējie satiksmes ceļi tad arī pārvietojot jāizraksta KTPR (minot ka tā ir pārvietošana).

2) manuprāt būtu slēdzams uzņēmuma līgums, ja pašiem nav tāda transporta, ar kuru pārvest. Līdz ar to Jūs jau pati atbildējāt uz savu jautājumu- fiziskā persona par šo pakalpojumu Jums izraksta KTPR.
Cleo
Cleo 19.05.2006 10:15
19234 сообщения на сайте
Paldies Cleo! Visas manas aizdomas bija pamatotas!
Veetrasputne
Veetrasputne 19.05.2006 10:19
206 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.