Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

A/m vērtības tajaunošana К списку тем

A/m vērtības tajaunošana
Sveiki! Varbūt man palīdzēs kāds daudz pieredzējušāks.

Ir IU, kas tajaunoja savu darbību (līdz šim bija apstādinājis). Tagad atjaunoja, ar domu reorganizēties uz SIA. Oki tur viss skaidrs. Nekādu veco dokumentu nav - tjipa likvidēti! Bet ir uz tā IU CSDD reģistrēta a/m... Kā man viņu tagad reanimēt??? Taisīt darbības sākumā inv. aktu, kurā konstatēt, ka nekā cita nav kā a/m??? Bet kādu likt viņai vērtību??? Vienkārši ar aktu novērtēt i viss??? Man viņu vajag dabūt pamatlīdzekļos, jo reāli ar sito mašīnu braukās...
Veetrasputne
Veetrasputne 08.06.2006 09:10
206 сообщений на сайте

Ответы (2)

Noskaidro, no kā auto nopirkts - kas bijis iepriekšējais auto īpašnieks (CSDD dod šādu izziņu par samaksu) un jācenšās reanimēt iepirkšanas dokumentus.

Varbūt CSDD kādā no klātpievienotiem dokumentiem ir arī norāde uz cenu.

Tas pirmais ar ko jāsāk.
Ligucite
Ligucite 08.06.2006 09:43
347 сообщений на сайте
Par to CSDD jau iedomājos, bet kā tas IU rēķinājis nolietojumu nav ne jausmas... Neviena dokumenta viņiem nav...:(
Veetrasputne
Veetrasputne 08.06.2006 10:52
206 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.