Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

EDS un Darba devēja ziņojums par VSAOI К списку тем

EDS un Darba devēja ziņojums par VSAOI
Pirmo reizi sūtu atskaites uz VID elektroniski. Mums ir darbinieki ar kuriem ir noslēgts uzņēmuma līgums, respektīvi riska nodeva nav jāmaksā, bet EDS neņem pretī atskaiti bez tās. Zvanīju EDS konsultantie, viņi atbildēja, ka jānomaina darba attiecību veids (jāizvēlās atbilstošais no izvēlnes). Kad prasīju, kurš tad jāliek, ja ir uzņēmuma līgums, atbildēja, ka tas man pašai jāzin, jo viņi nav grāmatveži. Bet es tajā izvēlnē neatradu tādu, kas attiektos uz uzņēmuma līgumu. Varbūt kāds var palīdzēt?
Lienebe
Lienebe 14.06.2006 13:41
2527 сообщений на сайте

Ответы (5)

Kurš no šiem attiecas uz uzņēmuma līgumu???

1 vai nav uzradits VSAOI veic pats DD, deklaretas iemaksas

C VSAOI veic cits DD

A VSAOI veic PA (Privatizacijas agentura)

M DN, kuru darba ienak.sasnieguši VSAOImaksimumu

I pers.,no kuru darba ienak.ietur.IeIeNpie iepr.DD
T VSAOI veic pats DD, DN tiesas cela atjaun.darba
D VSAOI veic cits DD, DN tiesas cela atjaun.darba
R DN strada un dzivo arpus LR
Lienebe
Lienebe 14.06.2006 14:00
2527 сообщений на сайте
Lai neparādītos riska nodeva ir jāpaņem izvēlne VSAI veic PA . Tas gan nav pareizi pēc likumdošanas , bet citas iespējas nav , lai neparādītos VRN.Jauzliek šo izvēlni tad ir iespējams neparādīt VRN.
Ilma
Ilma 14.06.2006 14:02
30495 сообщений на сайте
Ilma, vai Jūs tā darījāt un viss aizgāja?
Lienebe
Lienebe 14.06.2006 14:04
2527 сообщений на сайте
Jā es tā darīju , jo man bija atkal valdes loceklis ar vadības nevis darba līgumu un arī nebija jāparāda riska nodeva.Domāju ka to kas uzspiests izvēlne neviens tālāk neņem vērā. Ka tik pareizi aizpildās forma. Un šinī gadījumā forma aizpildās pareizi bez riska nodevas. Nospiedu pārbaudīt un saglabāt un viss bija OK ( BEZ RISKA NODEVAS ) Arī formu izdrukājot viss izskatījās pareizi.
Ilma
Ilma 14.06.2006 14:14
30495 сообщений на сайте
Liels paldies !!!
Lienebe
Lienebe 14.06.2006 14:16
2527 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.