Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Preces no ES un PVN deklerācija! К списку тем

Preces no ES un PVN deklerācija!
Labdien!

Pirmo reizi saņēmām preces no Polijas, esam PVN maksātāji, Poļi arī ir PVN maksātāji, sakiet lūdzu kuras ailes man jāaizpilda PVN deklerācijā, un vai ir kādi pielikumi, vienkārši nekad šādi darījumi man nav bijuši, tāpēc gribu pārliecināties lai viss or ok:)

Paldies!
Nemezida
Nemezida 08.09.2006 21:52
16 сообщений на сайте

Ответы (6)

PVN deklaracijā - 50,55,64 ailes. 2 pielikums - II.Parprecēm, kas san.noES
Bobbs
Bobbs 08.09.2006 22:21
1435 сообщений на сайте
50.rindā – ar PVN 18 procentu likmi apliekamo preču iegādes ES teritorijā vērtību ,55.rindā – aprēķināto nodokļa summu pēc 18 procentu likmes par preču iegādi ES teritorijā , 64.rindā – PVN summu, kuru apliekamā persona aprēķina par preču iegādi ES teritorijā . Pārskata PVN 1 II daļā "Par precēm, kas saņemtas no ES dalībvalstīm -5.ailē – aprēķināto PVN summu latos;

6.ailē – saņemto preču vērtību tās dalībvalsts valūtā, kura ir piešķīrusi PVN reģistrācijas numuru preču piegādātājam,Ja no citas dalībvalsts apliekamās personas saņemts nodokļa rēķins, kurā preču vērtība nav norādīta šīs dalībvalsts valūtā, preču vērtību pārrēķina šīs dalībvalsts valūtā atbilstoši attiecīgajam valūtas kursam dienā, kuru nosaka saskaņā ar likuma 8.panta1.1daļu. 7.ailē – valūtas kodu (skatīt norādījumu 4.pielikumā);

8.ailē – no citas dalībvalsts apliekamās personas (preču piegādātāja) saņemtā nodokļa rēķina numuru;

9.ailē – no citas dalībvalsts apliekamās personas (preču piegādātāja) saņemtā nodokļa rēķina izrakstīšanas datumu;

rindā “Kopā” 4.ailē saskaita saņemto preču vērtības, no kuras aprēķināts PVN, kopsummu, 5.ailē – PVN kopsummu.
Zinaidat
Zinaidat 09.09.2006 11:15
2085 сообщений на сайте
По-моему, 50 строка с июля прошлого года не заполняется.

Если я ошибаюсь, то поправьте меня, пожалуйста.
Logram
Logram 09.09.2006 13:07
6067 сообщений на сайте
Ладно, поправим:) Строка эта заполняется при покупке товара в ЕС, но она не учитывается в общей реализации, .т.б. в 40:)
Tt7
Tt7 09.09.2006 13:09
37863 сообщения на сайте
Спасибо, Tt7.:)
Logram
Logram 09.09.2006 13:13
6067 сообщений на сайте
Zinaidat!

Liels, liels paldies!
Nemezida
Nemezida 09.09.2006 20:56
16 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.