Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Ziņas par skolotāju, kura strādā arī kā dir.vietniece К списку тем

Ziņas par skolotāju, kura strādā arī kā dir.vietniece
Labdien! Ja kāds zin, izpalīdziet, lūdzu! Kādas ziņas VID-am jānodot, ja skolotājam tiek uzlikti pildīt direktora vietnieka pienākumi?
Gu-a
Gu-a 11.09.2006 13:47
299 сообщений на сайте

Ответы (8)

спросить в виде не желаете?
Uzzi
Uzzi 11.09.2006 13:48
нет сообщений на сайте
Ziņas VID nav jāiesniedz sakarā ar to kādus pienākumus kāds pilda.Algasabas ies kopā un nodokļi no tās arī , to visu parādīsiet 3.pielikumā un viss.
Ilma
Ilma 11.09.2006 13:49
30495 сообщений на сайте
Uzzi , laikam tas ir humors:)
Ilma
Ilma 11.09.2006 13:49
30495 сообщений на сайте


ну если человек ЗНАЕТ что виду надо, только не знает ЧТО, то можно и спросить в виде:)
Uzzi
Uzzi 11.09.2006 13:51
нет сообщений на сайте
Nu mūsu draugiem VID vienmēr var pajautāt:)
Ilma
Ilma 11.09.2006 13:55
30495 сообщений на сайте
Ja godiigi, tas nemaz nav smieklīgi:|

Man nodeva ziņu, ka zvanījuši no VIDa un brīdinājuši par pārkāpumu (tur jau tā lieta, ka es pati nebiju pie tālruņa)Zvaniiju jau arii uz VID , bet neviens neko nevar man pateikt, tāpēc arī lūdzu palīidziibu, ja nu kādam ir bijusi saskarsme ar tādām lietām.

Uzzi! Ja jau es zinātu ko tieši VIDam vajag, vai es jautātu pēc palīdzības?

Reizēm kā ar pieri pret sienu
Gu-a
Gu-a 11.09.2006 16:14
299 сообщений на сайте
Kā jau teicu par darbu apvienošanu nekas nav speciāli jāziņo. Parasti tādos gadījumos kad zvana no VID un brīdina par kaut ko darbinieks kurš ir pie telefona ja arī pats nevar paturēt galvā kas ko teicis pārprasa - kam lūdzu atzvanīt kad grāmatvede būs uz vietas. Nu Jums gan darbinieki nav uzdevumu augstumos:) Varēja zvanīt par jebko citu .
Ilma
Ilma 11.09.2006 16:27
30495 сообщений на сайте
ну 1-ka zvanījuši no VIDa un brīdinājuši par pārkāpumu -нужно выяснить КТО и ПОЧЕМУ:)

и не надо обижаться, мне тоже звонят из вида , когда меня нет, записывают номер кому перезвонить-я перезваниваю.Научите коллег правильно говорить по телефону:)
Uzzi
Uzzi 11.09.2006 16:30
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.