Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

kvīšu atskaite К списку тем

kvīšu atskaite
sakiet, tagad atskaite par 4.ceturksnipar kvītīm jāiesniedz jau jaunā ataksite (izlietots, anulēts).

Vai es pareizi sapratu, ja nav neviena kvīts šajā laika periodā izlietota, tad atskaite nav jāiesniedz?
Causis
Causis 13.01.2007 12:14
226 сообщений на сайте

Ответы (31)

Отчёт сдавать с "0"
Zinaidat
Zinaidat 13.01.2007 12:25
2085 сообщений на сайте
Согласна с Зинайдат.
Inst
Inst 13.01.2007 12:26
нет сообщений на сайте
Pasakiet kā tad lai nodeklarē tukšu atskaiti?
Causis
Causis 13.01.2007 12:29
226 сообщений на сайте
В ВИДе не знают использовали вы квитанции или нет. Если сдадите пустой отчет, будет видно что использованных квитанций в отчетном периоде нет.
Svetaz
Svetaz 13.01.2007 12:40
нет сообщений на сайте
В ВИДе не знают использовали вы квитанции или нет. Если сдадите пустой отчет, будет видно что использованных квитанций в отчетном периоде нет.
Svetaz
Svetaz 13.01.2007 12:40
нет сообщений на сайте
Man šķiet tas tāpat kā ar pavadzīmju numuriem.Nododuatskaiti tikai tad, kad izlietoju numuru.Jamēnesī neko neizlietoju, tad nav ko nodod.Navatskaites, nav izlietojuma.
Aivareno
Aivareno 14.01.2007 09:55
6641 сообщение на сайте
Айварено, но ведь в ВИДе не знают, у тебя не использовано было или просто отчет забыл сдать. А за забывчивость у нас 10 лат штрафа полагается.
Albina
Albina 14.01.2007 10:17
64702 сообщения на сайте
Ā.Es jau steidzos nodod.Atskaitipar kvītim tukšu EDS.;-)
Aivareno
Aivareno 14.01.2007 10:39
6641 сообщение на сайте
nez kāpēc, ja pie PVN deklarācijas nav pievienots PVN deklarācijas pielikums par darījumiem ar kokmateriāliem VIDam ir skaidrs, ka nevis atskaite ir aizmirsta, bet vienkārši nav bijis tādu darījumu. Tad kāpēc ja tukša pavadzīmju numuru vai kvīšu izlietojuma atskaite netiek nodota- tas tiek traktēts kā aizmirsta atskaite???? Nosaukums taču ir IZLIETOJUMA - ja nav izlietota neviens, tad būtu loģiski, ka netiek iesniegta arī izlietojuma atskaite.
Cleo
Cleo 14.01.2007 10:40
19234 сообщения на сайте
kurā punktā noteikumos pateikts, ka ja ceturksnī nav izlietots neviens numurs un neviena kvīts tad iesniedzams tukšs pārskats???

"31. Lietotājs konstatē darījumiem izlietotos un anulētos pavadzīmju numurus un iesniedz Valsts ieņēmumu dienesta teritoriālajā iestādē, kurā tas ir reģistrēts kā nodokļu maksātājs, pārskatu par pavadzīmju numuru izlietojumu (3.pielikums) par katru ceturksni (līdz ceturksnim sekojošā mēneša piecpadsmitajam datumam).

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar MK 12.12.2006. noteikumiem nr.1007)"

Lietotājs konstatēja, ka nekas nav anulēts un izlietots - kāpēc iesniedzams tukšs pārskats???
Cleo
Cleo 14.01.2007 10:48
19234 сообщения на сайте
Bet es jau iesniedzu:-(
Aivareno
Aivareno 14.01.2007 11:05
6641 сообщение на сайте
Lai gan man sodu neuzlika par neiesniegtu pavadzīmju numuru izlietojuma pārskatu, jo tajā periodā nebija nekas bijis un man šķita smieklīgi iesniegt tukšas atskaites.Izskatās ka Cleo, kā vienmēr taisnība!:-)
Aivareno
Aivareno 14.01.2007 11:07
6641 сообщение на сайте
Потому что приложение по кокам - это не самостоятельный отчет, а приложение к отчету по ПВН. И его нужно сдавать только в том случае, если были сделки по кокам. А обычный отчет по ПВН обязателен каждый месяц.
Albina
Albina 14.01.2007 11:09
64702 сообщения на сайте
Aivareno, tās ir manas pārdomas par lieko makulatūru, jo nav jau noteikumos teikts, ka jāiesniedz arī tukša atskaite.

par koku pielikumu ir teikts "3. Kokmateriālu piegādātājs un kokmateriālu saņēmējs, kā arī pakalpojumu sniedzējs un pakalpojumu saņēmējs, ja tas ir reģistrēts Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā (turpmāk – apliekamā persona), iesniedzot Valsts ieņēmumu dienestā pievienotās vērtības nodokļa deklarāciju par taksācijas periodu, tai pievieno deklarācijas pielikumu PVN 6, kas noformēts atbilstoši šo noteikumu IV nodaļas prasībām." - arī nav minēts, ka tukšu pielikumu nepievieno pie deklarācijas un tomēr mēs tukšu nepievienojam un neiesniedzam, ja nav bijis tādu darījumu.

Ko nez VID uz to saka? Var jau būt, ka ir tā kā saka Albina, ka nenodod tikai pielikumus, bet pastāvīgo atskaišu (tukšo) makulatūras kaudzi VIDā papildināsim
Cleo
Cleo 14.01.2007 11:25
19234 сообщения на сайте
Man jau liekas, ka atskaite jānodod tikai tad, kad ir tur ko rakstīt iekšā.Kāda jēga atskaitei, ja tur nav informācijas.Tad jau viņi būtu atstājuši veco atskaiti.Jāpajautā VID, ko viņi domā.:-)
Aivareno
Aivareno 14.01.2007 11:34
6641 сообщение на сайте
"ko viņi domā" - они не domā, а делают, что им скажут "сверху". Я тоже считаю, что это лишняя макулатура.
Martinas
Martinas 14.01.2007 12:37
38532 сообщения на сайте
VID pateicka, ka jāiesniedz tukšas atskaites, tikai šobrīd atkal apjuku, kā var ievadīt atlikumu uz sākumu un beigām, ja ir vēl atlikumā kvītis. Jo kad izdrukā atskaiti, tur parādās tāda pati kā bija(atlikums sākumā, beigās).
Causis
Causis 15.01.2007 18:48
226 сообщений на сайте
Мне электронным декларированьем не вышло послать, послала почтой нулевой
Loksis
Loksis 16.01.2007 09:25
1022 сообщения на сайте
Man gan EDS paņēma tukšu atskaiti.Jajau viņiem to makulatūru patīk krāt, lai krāj.Man ir jānospiež tikai dažas pogas.:-)
Aivareno
Aivareno 16.01.2007 16:05
6641 сообщение на сайте
Kam stingrāks mugurkauls, varētu pamēģināt nenodot atskaites ar nullēm. Jāspēj tikai pamatot, ka nav uzrakstīts, ka tukša jāiesniedz. Kad bija atlikumi uz sākumu un neigām, tad kaut kā saprotams - nevienu neizlietoju, tāpat iesniedzu, jo atlikums uz ceturkšņa sākumu un beigām ir, bet tagad???
Andaz
Andaz 16.01.2007 17:31
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.