Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Elektroniskā deklarēšana К списку тем

Elektroniskā deklarēšana
Sveiki! Varbūt ir bijis kāds līdzīgs gadījums... EDS sistēmā aizpildot PVN deklarāciju man radās problēmiņa, kad ievadu 41.rindiņā ar 18% apliekamo darījumu vērtību, automātiski aprēķinās 52.rindiņā nodoklis. Mazumtirdzniecības uzņēmumā naudiņas reģistrējas kases aparātā. Piemēram, realizācijas summa pēc kases žurnāla (Z atskaitēm) ir 669.99 un PVN 120.61. Deklarācijā ievadot 41.rindā Ls 669.99, 52.rindā parādās 120.60, ja izlaboju to vienu santīmiņu, "izlec" kļūdas paziņojums. Vai tad 41.rindā man būtu jāuzrāda 670.05, lai nodoklis aprēķinātos pareizi? Patiesā realizācijas summa ir 669.99...

Tagad lauzu galvu, salikšu to realizācijas summu par pāris santīmiem lielāku, bet tad grāmatvedībā viena summa, atskaitēs cita?...
Estella
Estella 13.01.2007 13:27
78 сообщений на сайте

Ответы (3)

Пишите свои цифры и всё.При сохранении вам будет бридинаюмс,но вы его можете проигнорировать.
Logram
Logram 13.01.2007 13:32
6067 сообщений на сайте
Paldies! Tikko sāku izmantot EDS tāpēc iedomājos, ka pēc kļūdas paziņojuma atskaiti nevar iesniegt. Tas pats sanāk arī ar paziņojumu par iedzīvotāju ienākuma nodokli 2.pielikumu Man grāmatvedības programmā par 2006.gadudažiem darbiniekiem nodoklis sanāk par pāris santīmiem lielāks ieturēts, nekā to gribētos EDS
Estella
Estella 13.01.2007 13:41
78 сообщений на сайте
С ошибками, как раз-то, отчёт не пройдёт, а вот предупреждения можно игнорировать.
Logram
Logram 13.01.2007 13:50
6067 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.