Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Domstarpība ar VID К списку тем

Domstarpība ar VID
Uzņēmumā reizi gadā veic inventarizāciju pēc periodiskās inventarizācijas metodes, kā rezultatā tiek iegrāmatots inventarizācijas rezultāts. Inventarizācijas aktā aizpildu tikai faktiskos daudzumus un summas, pēc grāmatvedības neaizpildu, jo kontu grupu 2100, izmantoju tikai inv. rezultāta iegrāmatošanai,gada laikā tikai 6. un 7. grupu.VIDto klasificē kā pārkāpumu, ka nav aizpildīta aile '' pēc grāmatvedības datiem''.Es uzskatu, ka manā gadījumā tā nav jāaizpilda, jo nav jau ko vispār tur rakstīt iepriekšminēto argumentu dēļ.Vai tad man nav taisnība?
Klaudijan
Klaudijan 22.01.2007 17:13
311 сообщений на сайте

Ответы (6)

Kā gan viņiem, nabadziņiem, zināt, kā īstenībā dzīvē notiek. Noteikumos par inventarizācijām tā ierakstīts un tātad - tā vajag! Varbūt nevajag sev liekas klapatas un tomēr sarakstīt arī grāmatvedības datus?
Andaz
Andaz 22.01.2007 17:20
27892 сообщения на сайте
Bet tas jau tad būs tikai rakstīšanas pēc, un vai pareizi? Būtība jau ir, ka grāmatvedības datus inventarizācijā salīdzina ar faktu.
Klaudijan
Klaudijan 22.01.2007 17:23
311 сообщений на сайте
Arī ar grāmatvedības datiem. Bet to jau var izdarīt tikai tad, ja ir FIFO metode vai vidējā svērtā.

Pie periodiskās nu nekā! Jo viss tiek norakstīts. Tikai cenas var pārbaudīt, vai ir pēc pēdējās iepirktās.
Andaz
Andaz 22.01.2007 17:28
27892 сообщения на сайте
Bet vai Jūs VID paskaidrojāt, pēc kādas metodes Jūs aprēķiniet faktisko atlikumu iegādes cenās?Tas jau veidojas no tās neaizpildītās ailes. Es domāju, ka tas viņus vairāk interesē.Ja Jūs varat pamatot realizētā uzcenojuma patiesumu, un Jums ir aprēķins, kādu uzcenojuma % Jūs pielietojat, lai aprēķinātu preču krājumus iegādes cenās, nevajadzētu būt domstarpībām.
Vijoliite
Vijoliite 22.01.2007 18:03
1711 сообщений на сайте
Krājumus novērtēju atbilstoši pašizmaksai, izmantojot vidēji svērto izmaksu metodi, ko ņemu par pamatu, lai inventarizācijas aktā aizpildītu visus nepieciešamos rādītājus par faktu.
Klaudijan
Klaudijan 23.01.2007 08:49
311 сообщений на сайте
Es arī šo aili nekad neesmu pildījis, bet šogad aizpildīju.Vai man grūtiLOL
Aivareno
Aivareno 24.01.2007 20:28
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.