Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

IIN paziņojums un Zalktis К списку тем

IIN paziņojums un Zalktis
Labdien!

Drukājos ārā IIN paziņojumu pamanīju neprecizitāti(vismaz man tā liekas).

Strādājošam pa gadu bija neapliekam ienākums 90.00 Ls. Gala rezultātā 11 ailītē " ienākums no kura aprēķ. nodoklis ( 01-02-03-04-(05 vai 06 vai 07)-08-09-10 rinda)" netiek uzrādīts precīzs cipars. Nu matemātiski galīgi nesanāk. Nu algas nodokli programma ir ieturējusi pareizi, bet paziņojumā tā 11 ailīte galīgi šķērsām .

Varbūt vēl kādam tāda problēma? Ko teiks VID , ka tādu paziņojumu iesniegšu.Man nemaz nav patika tos IIN paz. rakstīt pa jaunu.
Mazamazina
Mazamazina 29.01.2007 13:54
264 сообщения на сайте

Ответы (3)

Bet vai jūs algu sarakstā ielikāt sos 90.00 ls pie neapliekamiem ienākumiem.
Irucitis
Irucitis 29.01.2007 14:30
707 сообщений на сайте
Sapratu, Jūs domājat , ka 01 ailē būtu jābūt arī neapliekamiem ienākumiem, jā tie tur netiek skaitīti klāt , tādēl it kā formula 01-02-03 utt. nevarētu darboties.011 aile man rāda pareizi ienākums no kura aprēķināts nodoklis,t.i., bez 03,04,08 ailes.
Irucitis
Irucitis 29.01.2007 14:41
707 сообщений на сайте
jā, tāda problēma Zalktim bija. Sazinieties ar Zalktis izstrādātājiem, viņi vismaz man atsūtīja failiņu, kas jāielāde un šī kļūda tiek labota. Bet šis kļūdas labojums ir iestrādāts arī Zalktis pēdējā jauninājumā, ja esat to jau pasūtījuši.
Cleo
Cleo 29.01.2007 20:27
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.