Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Koku PVN atskaites ? К списку тем

Koku PVN atskaites ?
Man tikko VID apgalvoja, ka jānodod tikai parastā PVN deklerācija...koku neesot jānodod...!!! Vai tas tiesa?
Luisaleina
Luisaleina 01.02.2007 13:49
243 сообщения на сайте

Ответы (4)

No kura datuma? Es arī negribētu nodot, jo man ļoti daudz koku darījumi. Es domāju, ka Jūs pati esat kaut ko pārpratusi-tā VID-s nevarētu teikt!!
Ingad
Ingad 01.02.2007 13:53
460 сообщений на сайте
Ingad...es tikko biju pie viņiem Rīgas raj. VIdā.. ...Viņa skaidrā valodā 3x pēc kārtas teica, ka koku atskaites par PVN jānodod kopā ar izlietoto KTPR atskaiti.., ka man par janvāri jānodod tikai ar kokiem nesaistīta PVN atskaite.....es tam negribu ticēt....tapēc pārjautāju arī jums? Man liekas ka tā darbiniece pati kautko sajauca..?
Luisaleina
Luisaleina 01.02.2007 14:02
243 сообщения на сайте
EDS инструкция уже есть, чего это не нужно по лесу подавать?

"Šis elektroniskā formāta apraksts attiecas uz PVN mēneša deklarācijas pielikumu “

Kokmateriālu piegādātāju (saņēmēju) un pakalpojumu sniedzēju (saņēmēju) saraksts”,

kas pēc formas un satura atbilst Latvijas Republikas Ministru kabineta 19.12.2007

Noteikumu Nr. 1028. pielikuma II daļai. Apraksta turpmākajā tekstā tiek lietots saīsināts

dokumenta nosaukums “Kokmateriālu darījumi”"
Makssoft
Makssoft 01.02.2007 14:15
24096 сообщений на сайте
viss kārtībā..noskaidroju..ka tā tante VIdā neko nezin...atvainojos, par maldināšanu...atskaites esot jānodod kā ierasts...
Luisaleina
Luisaleina 01.02.2007 14:24
243 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.