Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PVN atskaites К списку тем

PVN atskaites
Labdien! Palīdziet ar padomu!

Saņēmu vēstuli no VID par PVN deklarācijā uzrādītās kopējās darījumu vērtības neatbilstību ar darījumu partneru uzrādīto summu. Kur varu saņemt informāciju par tām summām?
Leldo
Leldo 09.02.2007 11:06
127 сообщений на сайте

Ответы (13)

Ja pareizi - tad partneri ir uzrādījuši laielāku vai mazāku darījuma summu nekā Jūs iekļāvāt realizācijā vai priekšnodoklī, Tad vienīgais Jūs šo info varat saņemt pie attiecīgiem partneriem
Larao
Larao 09.02.2007 11:09
6767 сообщений на сайте
Tā ir. Netieku gudra, bet katkas jādara. VID tādu informāciju nevar saņemt?
Leldo
Leldo 09.02.2007 11:21
127 сообщений на сайте
VIDs tādu info noteikti nedos, jo nokā tad viņi rēķinās Jums soda naudas
Larao
Larao 09.02.2007 11:27
6767 сообщений на сайте
Es domāju, ka nav jau teikts, ka Jūsu atskaitē ir nepareizi.Varbūt uz audita pamata kāds Jūsu sadarbības partneris tiek pārbaudīts.Jūs mierīgi pārskatiet savā PVN atšifrējumā visas pavadzīmes virs 100 latiem, kas atsevišķi atšifrējas un paanalizējiet savus piegādātājus, jo iegūto PVN taču reāli nav ar ko VID salīdzināt.Tikai Jūsu priekšnodoklī iekļautās summas var redzēt un salīdzināt.Interesanti, uzrakstiet, kā beigsies, neesmu nekad kaut ko tādu dzirdējusi.
Vijoliite
Vijoliite 09.02.2007 11:41
1711 сообщений на сайте
Vienīgi ar attiecīgajiem partneriem salīdzināt datus par saņemtajām, izrakstītajām PPR
Larao
Larao 09.02.2007 12:09
6767 сообщений на сайте
Vēstulē rakstīts, ka PVN deklarācijā uzrādītā kopējā darījumu vērtība ir mazāka par darījumu partneru uzrādīto darījumu vērtību PVN deklarācijas pielikumā par priekšnodokļa summām. Tātad kāds ir uzrādījis lielākas summas, nekā mūsu izrakstītos rēķinos.
Leldo
Leldo 09.02.2007 12:09
127 сообщений на сайте
Bet varbūt Jūs kādu PPR neesat iegrāmatojusi! Pārbaudiet visas PPR savas
Larao
Larao 09.02.2007 12:10
6767 сообщений на сайте
Un ja Jūs varat pierādīt to, ka viss Jūsu uzskaitē ir kārtībā tad OBLIGĀTI jāstrīdas ar VID
Larao
Larao 09.02.2007 12:11
6767 сообщений на сайте
Līdzīgi man bija ar ES valstu salīdzināšanu, kur bija starpība pie valūtas pārrēķina.Es piezvanīju uz norādīto telefonu, visu izstāstīja un pateica kas un ko ir parādījis un kāda tā starpība, lai noskaidro pie sevis, izlabo deklarāciju un pielikumu un atnes. Jūsu gādījumā tas ir kaut kas cits, bet zvanīt un jautāt Jūs noteikti varat, citādi Jūs to neuuzināsiet.Tā ir noteikti kāda pretpārbaude, jo Jūsu atskaitīto priekšnodokli VID redz atskaitē, bet tā otra sadarbības partnera taču tā no atskaites vien taču nevar zināt VID.
Vijoliite
Vijoliite 09.02.2007 12:35
1711 сообщений на сайте
Mūsu uzņēmums nav tik liels. Pārsvarā par pakalpojumiem ir faktūrrēķini. Mēnesī ir kādi pieci- seši rēķini.
Leldo
Leldo 09.02.2007 12:44
127 сообщений на сайте
Piezvaniet uz VID un noskaidrojiet. Man arī pāris reižu ir bijis tā.(parasti atšķirība var būt par avansa maksājumu rēķiniem)

Lejā vēstulē ir jābūt norādītam tālrunim
Dimma
Dimma 09.02.2007 14:49
1727 сообщений на сайте
Labrīt!Pēc Jūsu padmiem sazvanīju VID. Tur patiešām atbildēja ļoti laipni un pakonsultēja mani. Paldies viņiem par to. Izrādās, ka viens partneris iepriekšējā mēneša rēķinu uzrādījis tikai pēc samaksas veikšanas, nevis pēc izrakstīšanas datuima.Nemaznebija tik traki kā domāju.

Paldies Jums visiem par padomiem un sapratni!:-)
Leldo
Leldo 12.02.2007 09:09
127 сообщений на сайте
Vijoliite
Vijoliite 12.02.2007 11:27
1711 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.