Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Kļūdu labošana soc un iin atskaitē..... К списку тем

Kļūdu labošana soc un iin atskaitē.....
Tā, pārbaudot klienta nodotās atskaites -ziņojums par VSAOI un IIN- par 2006. gadu, konstatēju lērumu kļūdas katru mēnesi, plus ziņojumi nesaskan ar budžetā iemaksātajām summām, plus nesaskan arī ar darba algas aprēķiniem. Dažiem piemēroti atvieglojumi, kas viņiem nepienākas ..... un tā katru mēnesi.

Esmu nesaprašanā, ko darīt??? Vai VIDs pieņemtu šo ziņojumu labojumus par visu gadu?

Kā rīkoties ar nejēgā piemērotajiem atvieglojumiem? Varbūt uzrakstīt gr.izz un ieturēt no darbinieka šogad? Summa savācas liela, nāktos ieturēt pa daļām.

Vispār sviests, pat tēmu izklāstīt nevaru, tik apjukusi es esmu!!!!!
Lylly
Lylly 07.03.2007 16:19
7 сообщений на сайте

Ответы (3)

Zinu vienu, ja nodokļi būs jāmaksā valstij papildus, tad VID pieņems šos precizējumus, Bet ja otrādāk, tad..........:-S
Aivareno
Aivareno 07.03.2007 16:24
6641 сообщение на сайте
Vispār problēmas ir ar iedz. ien nod. Cilvēks ir putrojies ar piemērojamiem atvieglojumiem, tad mēģinājis izlabot, bet neveiksmīgi, rezultātā, putra visa gada garumā.

Domāju, ka vajadzētu izlabot visas atskaites, bet izmaksas budžetam un darbiniekiem izlīdzinātos jau tekošajā gadā.

Vai mana doma iztur k-kādu kritiku?
Lylly
Lylly 07.03.2007 16:40
7 сообщений на сайте
savādāk jau nekas prātā neienāk, bet jārēķinās ar kaut kādām kavējuma naudām
Larao
Larao 07.03.2007 16:51
6767 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.