Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).
PL nolietojums nodokļiem К списку тем
PL nolietojums nodokļiem
Meklēju forumā, bet tā īsti atbildi neatradu.
Situācija tāda: Finanšu grāmatvedībā 1. ēka atl. vērt. = 3900, 2. atl.vērt=0 Nodokļiem 1. ēka = 2600; 2. atl. vērt=90
2006. gada vidū ēku, kas ir ar 0 izslēdza. Kā tagad ir ar nolietojumu nodokļiem. 1. kateg. ir jārēķina pa katru PL atseviski - ar 1.ēku viss kārtībā, bet kā ar 2. atlik.vērt. (90) jāpielīdzina 0 un jārēķina tikai par 1. ēku?
Ответы (5)
Kāpēc izslēdzāt? Nojaucāt?
Ēka jāpārvērtē atbilstoši tirgus cenai! LGS Nr.7. izlasiet.
Pietiekoši vērtīgs PL, lai to izdarītu!
Kas attiecas uz nodokļiem, tad domas šajā lietā dalās. Pēc loģikas, jārēķina par vienu ēku, pēc likumdošanas - jātaisa 11.pielikumsun tad tur savādāks rezultāts sanāk.
Taču pārlasiet 13.pantu
1. kateg. PL: pret katru jāattiecas kā pret kategoriju. Ja kategorijā nav neviena PL, atlikušā vērtība samazina AIe. Pie kam 1.kategor nav domāts 11.pielikums556.not.
Для каждого ОС 1 категории заполняется 9.пиеликумс.
Закрыть
Краткое описание нарушения