Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Intrastat К списку тем

Intrastat
Нужно ли в отчете Интрастат покаэывать пришедший товар на который нет цены? Спасибо.
Zima
Zima 07.05.2007 14:48
157 сообщений на сайте

Ответы (6)

a kāpēc nav cena?? ja paraugi, kas nav domāti pārdošanai es domāju, ka nē.
Sibylla
Sibylla 07.05.2007 15:01
1499 сообщений на сайте
Sakiet - kam tas Intrastat īsti jāpilda? Ja firma ES-ā iepērk preces, ko pārdod Latvijā, tad jāpilda?
Jena
Jena 07.05.2007 15:18
124 сообщения на сайте
tam, kam atsūtīts paziņojums, ka jāpilda.

ja statistika jums neko nav atsūtījusi sēdiet klusiņām saulītē un priecājaties;-)
Sibylla
Sibylla 07.05.2007 15:38
1499 сообщений на сайте
Цены нет,т.к. это запасные детали для команды и их завод предоставляет бесплатно.
Zima
Zima 07.05.2007 15:42
157 сообщений на сайте
Sibylla, es jau sēžu un priecājos, jo man nav arī visas parastās stat.atskaites
Jena
Jena 07.05.2007 16:33
124 сообщения на сайте
Ja uzņēmums asimilācijas robežlielumu pārsniedz pārskata gada laikā, tam CSP ir jānosūta INTRASTAT pārskats, sākot ar datiem par mēnesi, kad asimilācijas robežlielums tika pārsniegts.

Piemēram, uzņēmums netika iekļauts 2007. gada INTRASTAT sarakstā, bet 2007. gada augusta mēnesī, tas sasniedz CSP noteikto asimilācijas robežlielumu izvedumam (kopējā preču izveduma apjoma summa no gada sākuma līdz augustam bija zemāka par 81 000 Ls). Tas nozīmē, ka sākot ar datiem par augusta mēnesi un arī par atlikušajiem 2007. gada mēnešiem, uzņēmumam ir jāiesniedz INTRASTAT pārskati par izvedumu.

http://eparskats.csb.gov.lv/HelpDesk/UI/Page.aspx?pid=32

Pašiem arī jāseko līdz preču vērtībai.

Darījumiem, neparedzot finansiālu vai cita veida atlīdzību, INTRASTAT pārskatos ir jānorāda preces kopējā vērtība, kāda tā būtu norādīta faktūrrēķinā preces pirkšanas vai pārdošanas gadījumā. Šādiem darījumiem atbilst kodi “31”, “32”, “33”, “34” (skat. Pielikumu Nr. 4).

Un te ir par remontu:

http://eparskats.csb.gov.lv/HelpDesk/UI/Page.aspx?pid=40
Cerise
Cerise 07.05.2007 20:43
1426 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.