Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

firmas nosaukums uz čeka К списку тем

firmas nosaukums uz čeka
Kā Jūs ievadiet firmu nosaukumus uz čekiem..

Piemēram,ja bankā uzrādās AS Rautakesko, bet uz čeka redzās, ka tas ir pirkts AS Rautakesko veikalā K-rauta.

Bankas naosaukumam ar avansa norēķinu ir jāsakrīt...nevar būt bankā AS Rautakesko, bet pie avansa norēķiniem Veikals K-Rauta...vai tā?Pareizi ir noformēt uz to kam reģistr.nr.
Andulino
Andulino 07.06.2007 14:38
101 сообщение на сайте

Ответы (11)

Я ввожу вездеRautatesko. потому что на чеках также присутствует название АО
Lanuska
Lanuska 07.06.2007 14:41
15767 сообщений на сайте
Ievadu visur uzņēmuma nosaukumu nevis veikala nosaukumu.
Lienebe
Lienebe 07.06.2007 14:44
2527 сообщений на сайте
Rautatesko
Gln
Gln 07.06.2007 14:45
138 сообщений на сайте
Liels paldies nu man sirds mierīga:)
Andulino
Andulino 07.06.2007 14:52
101 сообщение на сайте
Citreiz ir tā ka bankā ir kafejnīcas nosaukums, bet uz čeka pavisam cits-SIA nosaukums un nav nemaz tās kafe nosaukuma.Varteikt divi dažādi nosaukumi, jo ne uz visiem čekiem (kā Rautakesko) ir abi nosaukumi(gan SIA,gan Veikala). Tad pareizi ir atstāt tādu nosaukumu kā bankā ir redzams????

Vēl viens jautājumiņš...
Andulino
Andulino 07.06.2007 15:01
101 сообщение на сайте
Uz čeka jābūt firmas nosaukumam vienmēr.Struktūrvienības(veikala, kafejnīcas)nosaukums var nebūt.:-)
Aivareno
Aivareno 07.06.2007 15:07
6641 сообщение на сайте
Tad sanāk ka bankā kafe nosaukums, bet avansa norēķinā firmas nosaukums...?

Divi dažādi nosaukumi???Nosaukumam gan bankā, gan avansa norēķina ir jābūt kopējam vai ne?
Andulino
Andulino 07.06.2007 15:14
101 сообщение на сайте
Juridisks nosaukums firmai ir viens!!!!!Un tas Jums ir svarīgs, bet visi kafe nosaukumi un veikalu kļičkas grāmatvedim ir pie '"vienas vietas".
Aivareno
Aivareno 07.06.2007 15:25
6641 сообщение на сайте
Nu bet bankā nosaukumu es nemainīšu, tad vienīgais savieņoju abus nosaukumus kopā, gan kafē gan SIA.
Andulino
Andulino 07.06.2007 15:32
101 сообщение на сайте
Andulino

Kāds sakars ar banku, ja Jūs jautājat par EKA čeku.

Uz visiem čekiem ir uzņēmuma nosaukums un reģistrācijas numurs, tas arī visos dokumentos ir jānorāda.

Kā pareizi Aivareno raksta, grāmatvedībā nav nozīmes tam, kādas "kļičkas" ir kuram veikalam.
Aivars007
Aivars007 07.06.2007 16:04
26984 сообщения на сайте
Liels paldies ka apskaidrojāt, es atradu kļudu savā grāmatošanā un sapratu ko nepareizi daru,bez dokumenta, čeka rokās vispār nevar sākt bankas dokumenta ievadīšanu, es sāku bankas dokumentu ievadi tikai un vienīgi pēc bankas izraksta un tad tikai atskaitīju PVN pēc čeka(tāpēc jau man atšķirās citur tie nosaukumi...)

Tagad tik sāku domāt kā pareizāk. Vēlreiz paldies
Andulino
Andulino 07.06.2007 22:45
101 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.