Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Nauda ceļā К списку тем

Nauda ceļā
Lūdzu palīdziet pareizi atbildēt uz šo jautājumu.Man nauda ceļā rodas tā, ka šoferis iesniedz atskaiti - avansa norāķinu, bet no karšu konta naudiņa vēl nav noņemta:)))Kā būtu pareizi to formulēt, varbūt ir vēl gudrāk kā uzrakstīt.Paldies!
Lilllis
Lilllis 28.06.2007 13:44
70 сообщений на сайте

Ответы (6)

Varbūt rezervētā summa?!
Marikasp
Marikasp 28.06.2007 13:47
264 сообщения на сайте
Nē, man vajaga formulējumu naudai ceļā - "Rakstisku paskaidrojumu naudai ceļā"
Lilllis
Lilllis 28.06.2007 13:52
70 сообщений на сайте
Ar maksājumu kartēm arī tāpat.Veikalā termināls naudiņu saņēmis,bet bankas kontā ienāk nākošā dienā. Es šos norēķinus lieku uz pārējiem debitoriem, un tad tas izkontējas. Man konts 2350.
Anahari
Anahari 28.06.2007 13:53
517 сообщений на сайте
Man konts ir 2670, bet kā lai tā smuki atbildu uz šo jautājumu, varbūt ka metodiskajos kādos norādījumos ir teksts?
Lilllis
Lilllis 28.06.2007 13:55
70 сообщений на сайте
Vispār jau kādreiz kontu plānā bija tāds konts - nauda ceļā. Kāpēc nevar tā saukt - nav jau nekas necenzētsLOL
Anahari
Anahari 28.06.2007 14:00
517 сообщений на сайте
Es kā naudu ceļā uzrādu tikai un vienīgi inkasēto naudu (no kases vienā dienā - bankā - citā), bet avansu norēķinus bezskaidras naudas es tur nemaisu. Tad jau arī skaidras naudas avansu norēķinu var pabāzt zem tāda traktējuma. IMXO
Andaz
Andaz 28.06.2007 14:52
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.